Užijte si wellness pohodu u vás doma

Rádi si vychutnáváte relaxaci ve vířivce nebo sauně, ale nechce se vám pokaždé navštěvovat wellness centrum? Řešením pro vás může být domácí wellness, díky kterému se můžete odreagovat kdykoliv se vám bude chtít. Co vše do něj patří?

Vířivka

Spousta z nás navštěvuje pravidelně vířivku, která má moc pomoci nám s uvolněním celého těla, což uvítáme zejména po náročném dni v zaměstnání. Nic vám nebrání v tom, abyste si vířivku pořídili i k sobě domů a užívali si ji tak kdykoliv. Její pořizovací cena není vysoká a rozhodně se vám vyplatí, pokud jste milovníky horké lázně plné jemných bublinek. Nemusíte si nutně pořizovat vířivku do interiéru, jelikož velmi oblíbené jsou naopak i vířivky venkovní. Ty mají tu výhodu, že i když je venku pod nulou, vám v horké vodě zima rozhodně nebude. A co může být krásnějšího než pohled na zasněženou krajinu z horké lázně? Vířivku ocení zejména ti, které trápí nepříjemné kloubní problémy nebo mají po úrazu. Vířivka pomáhá díky vysoké teplotě a příjemné bublinkové masáži uvolňovat ztuhlé svaly a zajistit vyplavení mikroskopických nečistot z naší kůže. I zdravému člověku však velmi prospěje a to samotným uvolněním, které mu poskytne. Vyzkoušíte ji i vy?

Sauna

Zatímco vířivku si lidé do svých domovů začali pořizovat teprve nedávno, sauny už má celá řada českých domácností. Pokud si ji plánujete pořídit i vy, rozhodně neváhejte. Pobyt v sauně prokazatelně pomáhá lepšímu prokrvení organismu a posiluje naši imunitu. Není se tak čemu divit, že ji mnozí lékaři doporučují společně s rehabilitacemi a vířivkou pro své pacienty. Vychutnejte si pobyt v sauně v pohodlí svého domova. Nejčastěji využívanými druhy saun jsou infrasauny a tradiční finské sauny. Od sebe se vzájemně liší především cenou (infrasauna je dražší) a způsobem ohřevu vzduchu. Vašemu zdraví jsou však prospěšné oba dva typy saun, takže se nemusíte obávat, že byste vybrali špatně. Pořízení domácí sauny bude totiž vždy jednoznačně správným rozhodnutím.

Bazén

Venkovní bazén má v dnešní době na zahradě kdekdo, ale mít takový bazén v interiéru je přeci jen mnohem lepší. Už proto, že se v něm můžete koupat kdykoliv a to bez ohledu na počasí. Ať je léto nebo zima, vy si můžete pohodlně zaplavat a uvolnit ztuhlé svaly pomocí bazénu. Pokud pro něj nemáte doma dostatek prostoru, nesmutněte, jelikož k dostání jsou i skutečné malé bazény, které si jistě snadno oblíbíte také. Vystavit lze i bazény na zakázku, což je sice o něco dražší varianta, ale je to skvělé řešení pro ty, kterým nevyhovuje žádný z nabízených tvarů a velikostí, které na trhu prodejci nabízí. Bazén můžete mít klidně i venkovní se speciálním zastřešením. Variant je mnoho a se správným výběrem vám jistě prodejce velmi rád pomůže. http://slevovekody.eu/web/kasa-cz/