Hledáte cenově dostupné bydlení v Letňanech?

Letňany jsou Pražáky považovány za jednu z nejlepších lokalit k životu. Je tady všechno, co by si člověk mohl k životu přát od škol, zdravotnických zařízení a sportovních hal přes překrásnou přírodu až po dobrou dopravní dostupnost. Momentálně je tady v nově se stavějící moderní výstavbě k dispozici téměř 80 volných bytů, a to za velmi dostupné ceny.

Na ulici Tupolevova vyroste projekt Element Letňany, který cílí na širokou škálu potenciálních zájemců. Nabízí byty 1+kk, 2+kk a 3+kk, jež si zamilují jednotlivci, rodiny s dětmi i aktivní senioři. Nuda totiž v této lokalitě rozhodně nehrozí.

Co všechno vás v Letňanech čeká?

Pokud milujete městský život, budou nové byty Praha 9 ideální pro vás. Na dohled od domu se nachází Obchodní centrum Letňany, kde najdete kino, obchody, veřejnou knihovnu i třeba kadeřnictví. Letňany jsou také skvělým místem pro život, jestliže rádi sportujete. Jsou prošpikované hřišti, sportovišti, najdete tady dokonce zimní stadion a víceúčelovou sportovní halu.

Dopravní dostupnost je perfektní. Nové byty Praha stojí přímo na ulici, v níž je umístěná zastávka MHD s osmi autobusovými linkami včetně jedné noční. I autem se sem dostanete pohodlně, na Václavské náměstí dojedete do dvaceti minut.

Jaké byty vás zde čekají?

Stojí zde bytový dům se třemi vchody a 107 byty. Jsou zejména menší, a tím pádem i cenově dostupné. Kdyby měl někdo zájem o větší bydlení, lze dva byty spojit do jednoho většího, takže získáte až šest místností. Všechny byty disponují sklepy, k dispozici jsou kolárny a kočárkárny. Byty o dispozicích 2+kk a 3+kk mají přidělené i parkovací stání v suterénu, avšak za příplatek. Zároveň je možné si dokoupit sklepy.

Topení je napojené na síť Pražské teplárenské, obyvatelé tedy nemusí řešit provoz ani revize plynového kotle. Většina bytů má rekuperační jednotky, všechny jsou zateplené, mají vhodně umístěná okna i dobře zvolené vnitřní členění. Teplo tedy nemá kudy unikat a nevznikají plísně na zdech.

Přesvědčili jsme vás? Podívejte se na byty v projektu Element Letňany. Nebo prozkoumejte jiné lokality, které má pod správou Geosan Development. Skvělé nové byty Praha 5 nabízí třeba Rezidence Vrchlického.