Slyšeli jste už o razítku na oblečení?

Možností označování dětského oblečení je dnes hned několik. V tomto článku vám představíme jednoduchý, rychlý a hravý způsob, jehož výsledkem jsou dlouhotrvající odolné jmenovky. Tušíte o čem je řeč?

Naše mámy vyráběly jmenovky pro děti docela pracně a složitě. Tradičním způsobem bylo totiž vyšívání, jehož časovou náročnost si umí snad každý z nás představit. Dnes si můžeme jmenovky na oblečení pro naše děti vybrat z široké plejády jednodušších možností. Slyšeli jste už například o takovém razítku na oblečení?

Podle našich zkušeností je razítko na oblečení – textil od mamachick.sk tím nejlepším, nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, který si můžete vybrat. V bližším představení razítka zjistíte proč tomu tak je.

Představujeme vám nejjednodušší, nejrychlejší a dlouhotrvající způsob označení oblečení: razítko na textil

Toto razítko na textil si pro její skvělé vlastnosti jednoduše zamilujete. Abychom vás přesvědčili, že superlativa, ve kterých o ní mluvíme, nejsou jen prázdné fráze, ale odrážejí skutečnost, přinášíme vám vysvětlení pro každé z nich. Přesvědčte se o tom samy.

1.   Proč je razítko na textil ten nejjednodušší způsob označení oblečení?

Použití razítka na oblečení je opravdu velmi jednoduché a intuitivní, tak, že to hravě a bez problémů zvládne i malé dítě. V podstatě se její aplikace neliší od klasického razítka. Jediný rozdíl spočívá v tom, že místo papíru se obrázek razítka otiskne přímo na textil.

Přinášíme vám i konkrétní postup od A po Z:

  • Razítko na textil otevřete a to tak, že z něj sundáte spodní kryt. Razítko nemusíte namáčet do žádné podložky s inkoustem, ten se nachází přímo v ní a stará se o to, aby byla otiskovací část stále dostatečně napuštěna barvou a připravena k otisku. Najdete tedy vybrané místo na oblečení a razítko otisknete. Po ukončení činnosti je důležité vrátit kryt na původní místo, aby se předešlo zbytečnému vysychání.
  • Někdy se může stát, že pokud vám začne razítko trochu blednout, je třeba přidat nový inkoust. Jeho doplnění je ovšem také velmi jednoduché. Stačí odstranit horní kryt dolít inkoust na příslušné místo a znovu kryt nasadit. Před prvním otisknutím na textil doporučujeme udělat pár razítek na papír, abyste se ujistili, že inkoust nedělá šmouhy a nerozmazává se.

2.   Proč je razítko na textil ten nejrychlejší způsob označení oblečení?

Hromadu oblečení máte s razítkem na textil označenou za pár minut. Abychom byli přesní tak to převedeme do konkrétního příkladu. Na jeden kus oblečení potřebujete maximálně 5 vteřin. Pokud byste tedy označovali 100 ks oblečení, nezabere vám to více než 500 vteřin. Počítáte správně není to ani 10 minut.

3.   Proč je razítko na textil dlouhotrvající způsob označení oblečení?

K tomu je velmi jednoduché vysvětlení. Barva v razítku je voděodolná a vydrží neuvěřitelných 50 vyprání. Nemusíte se však obávat, znamená to pro vás jen tolik, že když už začne razítko blednout jednoduše ho oživíte novým otiskem.

Ptáte se na kolik otisků stačí jedno razítko? S náhradním inkoustem, který obdržíte automaticky při každé objednávce razítka vám vydrží až 100 otisků. Velmi pravděpodobně vám tedy jedno razítko vydrží na celé označovací období.

Proč další si razítko na textil zaručeně zamilujete?

Kromě zmíněných superlativ, je důležité zmínit ještě následující záležitosti:

  • Bude vám vyrobena přesně na míru. Samy si vyberete tvar jména, obrázek, který bude u jmenovky, ale také barvu inkoustu.
  • Bude se vám líbit. Zvolený styl písma, nabídka obrázků či samotný tvar razítka. Vše je vymyšleno s vysokým estetickým cítěním
  • Díky jednoduché aplikaci můžete označovat oblečení spolu s dětmi a zažít přitom příjemné tvůrčí chvíle