Minibagry a minirypadla oceníte při jakýchkoli terénních úpravách

Vlastníte rodinný domek anebo se chystáte na jeho stavbu? V obou případech bude nezbytné řešit terénní úpravy buď většího, nebo naopak menšího rozsahu. S těmi složitějšími pracemi především při realizaci základové desky si poradí těžká technika, respektive velké bagry. Pokud se ale dostanete do stísněných míst anebo bude zapotřebí pouze dokopat detailně některé části, s klasickým bagrem si zřejmě nepomůžete! V tomto momentu často přichází na řadu ruční práce s lopatou, krumpáčem a rýčem. Těch se ovšem lze bez problémů vyvarovat, a to díky použití minirypadel a minibagrů. Tyto přístroje dnes už rozhodně nestojí astronomické částky a zastanou spousty činností.

Malé, ale kompaktní a výkonné stroje

Potřebujete řešit nový výkop, ale na zahradu si nehodláte pustit těžkou techniku? Není divu! Jak standardní bagr s koly, tak i ten pásový sice dokážou vykonat mnoho práce, nicméně většinou za sebou zanechají spoušť. Pod jejich těžkou konstrukcí se propadá zemina, a ničí se dokonce i dlažba či jiné povrchy sebetvrdšího charakteru. Minibagry dokážou vjet kamkoli bez tohoto rizika a zastanou také spousty práce. Mnohem jednodušší a ekonomičtější je i jejich převoz. Prostě a jednoduše se naloží na přívěsný vozík za vaše auto a zavezou na místo určení.

Zcela intuitivní ovládání

Máte strach, že nezvládnete malý bagřík ovládat? Vaše obavy jsou liché. Nejmodernější stroje mají naprosto intuitivně řešené ovládání, jež zvládne i osoba nemající žádné zkušenosti. Stroj se pouze postaví na správné místo a můžete začít hloubit jámu. Její šířka začíná již na pouhých 10 cm a hloubit lze do 1,5 metru.

Pomůže kdekoli

Minirypadla a minibagry si poradí s výkopy různého charakteru. Jestliže hodláte zakopat kabel na elektřinu, postačí minimální tenoučký výkop. Samozřejmostí je pro tuto techniku také vykopávání starých pařezů a malých stromků. Rádi byste bez námahy poorali políčko? Není problém! Stejně tak si poradí s přívalem sněhu! Vybrat si lze hned z několika modelů. Nabídka na mikrobagry.cz je velmi pestrá.