Nadčasové módní kousky? Pánská a dámská tílka

Některé módní kousky budou „in“ pořád. Patří k nim mimo jiné i pánská a dámská tílka. Jejich obliba neklesá a mají své pevné místo v našem šatníku. Celoročně. Pokud patříte k těm lidem, kteří letní věci včetně triček po sezoně uklidí na dno šatníku, nahoru do nástavce, do krabic v šatně či do vakuových pytlů pod postel, zbystřete. Tílka z tohoto kroku klidně vynechejte a využijte je i v chladných dnech!

Rozmanitost tílek

Rozmanitost střihů, pestrost barev a spousta variant potisků předurčují trička bez rukávů k nejrůznějším příležitostem. Chcete být oblečeni během několika málo okamžiků? Nápadité tílko vám v tom pomůže. V létě jako jediná vrstva, v zimě zase jako součást vrstvení.

Tílko i v zimě?

V létě pravděpodobně nejvyužívanější prvek šatníku můžete nosit i dál, po zbytek roku. Tílko pod triko, pod košili, do saka… Můžete ho nechat vykukovat, stane se zajímavým detailem outfitu, lze zcela překrýt dalšími vrstvami. Jinak barevné delší přiléhavé triko na ramínka pod trikem s rukávy může vypadat dobře, pokud se celek vhodně doladí.

Kam tílka a trika nosit

Pěkná a kvalitní tílka se dají nosit na procházky, do města, do školy, práce i na sport. Ani ke slavnostnějším příležitostem nemusíme tento oděv zatratit. Stačí najít pěkný top či zajímavé tričko bez rukávů s pěknými detaily a vzít si jej třeba se šmrncovním sakem.

Několik variant stejného kousku

Tílka a trička nestojí mnoho peněz. Také to je důvod, proč jich v šatníku najdeme většinou mnoho. Sedl vám střih? Tak proč nemít jeden kousek v několika variantách barev a potisků? Určitě ho unosíte. Ani pánové nemusí tento prvek zatracovat. K vysportovaným pažím je ideálním oděvem. V zimě ho oblékněte pod košili nebo mikinu, aby vám nebylo chladno.

Různorodost střihů

Střihy tílek mohou být jednoduché, odvážné, rafinované i zajímavé. Co se týká barev, tak vedou jednobarevná, s potiskem a hned za nimi jsou tílka netradičně vzorovaná a v kombinaci materiálů. Třeba model s všitou krajkou se hodí pro horké dny, na večer, na spaní i jako domácí oděv. Záleží na střihu a na materiálu.

Pracovní oděvy i na běžné nošení

Univerzální dámská i pánská tílka, trika, mikiny, pracovní bundy, čepice a další pracovní oblečení seženete na stránce https://www.xfer.cz/pracovni-obleceni/bundy-vesty. Taková kvalitní pracovní bunda pohodlného střihu a praktického materiálu určitě najde své místo u mnoha pracovníků firem i živnostníků. Ocení ji i kutilové.