Šetřete síly – uklízení přenechte prvotřídním strojům německé kvality

Podlaha, která se leskne jako zrcadlo, a přesto neklouže ani se na ni nelepí domácí obuv, je snem leckteré hospodyňky. Ovšem i profesionální uklízecí party, které se starají o administrativní budovy nebo průmyslové haly, mají zvláště s podlahou velké starosti. Na dokonalé uklizení nejpoužívanějších částí interiéru je třeba dostatek času, obvykle více osob a patřičných hygienických prostředků. Nestačí pouhé zametení. V místnostech se víří prach, který po umetení na rovné plochy opět usedá… A s metením by se mohlo začít znovu.

Administrativní budovy, zdravotní a školní zařízení si zaslouží pravidelný pečlivý úklid

Stejně tak neexistují velké smetáky, které by na jeden až tři zátahy zvládly obsáhnout velké plochy, jež je nutno dokonale zamést. V případě průmyslových hal není třeba dennodenních pečlivých úklidů, ale v administrativních budovách, školských a zdravotnických zařízeních se musí k uklízení podlah přistupovat s neobvyklou péčí každý den. Jak si ušetřit vlastní práci, případně uspořit peníze za uklízecí čety?

Revoluci v úklidu nastartovala profesionální společnost Hako

S revolučním řešením, které je podepřeno mnohaletou tradicí, přichází německý výrobce Hako. Mycí stroje značky Hakomatic se již v minulém tisíciletí přidaly jako osvědčení pomocníci k profesionálním uklízečkám i do domácího prostředí, v němž běžná lidská síla na pečlivé smýčení nestačí. Podlahové mycí stroje Hakomatic v Česku distribuuje společnost Unikont Group, jež se stala díky výrobkům prvotřídní kvality pravou rukou všem, kteří chtějí mít v zaměstnání i doma čisto bez zbytečné námahy. Zájemcům o podlahové mycí stroje jsou nabízeny přístroje v mnoha provedeních, kdy se počítá s rozdílnými velikostmi ploch i odlišnou obsluhou jednotlivých strojů.