Svítící rampouchy vytvoří tu pravou zimu

Mezi vánočním osvětlením a svítícími dekoracemi mají světelné LED rampouchy zcela výjimečné postavení. Ptáte se proč? Stačí se jen podívat na dům ozdobeným tímto jedinečným typem vánočního osvětlení a bude vám to okamžitě jasné. Světelné rampouchy vykouzlí kouzelnou atmosféru na vaší zahradě.

Tam, kde je zima na sníh a led skoupá, se přírodních rampouchů nejspíš nedočkáte. To však neznamená, že se bez nich musíte o Vánocích obejít. Elegantní a snadno dostupné řešení představují svítící rampouchy, které jsou mnohdy od těch skutečných k nerozeznání.

1

Stylové venkovní i vnitřní osvětlení

Ač se vám to tak na první pohled nemusí jevit, světelné LED rampouchy mají vskutku všestranné využití. Bez obav je můžete použít nejen v interiéru, ale i venku. Vánoční rampouchy doplňte světelnými kabely a řetězy, nejlépe ve stejném odstínu bílé, aby světelná výzdoba vašeho domu či zahrady působila celistvým a promyšleným dojmem.

A kde všude můžete světelné rampouchy použít?

  • V interiéru: Ve vašem domě či bytě si najdou své zasloužené místo nejen na vašem pečlivě vybraném vánočním stromečku, ale efektně s nimi ozdobíte například okno, krbovou římsu, nebo jiná zákoutí ve vašem obývacím pokoji.
  • V exteriéru: Ovšem neméně široké je i venkovní použití světelných rampouchů. Kouzelnou atmosféru vytvoří u kolem vstupních dveří, na terase či na balkoně. Vyjímat se však budou i na párty stanu.2

Specialita nejen pro fajnšmekry

I nároční milovníci dekorativního LED osvětlení si díky rozrůstajícímu se sortimentu vánočních světelných dekorací přijdou na své! Působivé jsou LED krápníky s vodopádovým efektem. Vybrané modely jsou opatřeny i funkcí, díky níž budou rampouchy blikat. Vybírat rovněž můžete z různě dlouhých řetězů, které disponují rozdílným počtem rampouchů.

Teplá nebo studená bílá?

Záleží jen na vás, zda dáte přednost bílému odstínu s teplejším žlutým nádechem, nebo studené bílé, v níž je jasně patrný modrý základ. Obecně však platí, že do interiéru se více hodí teplá bílá, zatímco na vaší zasněžené zahradě se bude perfektně vyjímat studená bílá. Nejedná se však o žádné pravidlo, kterého byste se při výběru nejen svítících rampouchů, nýbrž veškerého vánočního osvětlení. Řiďte se v první řadě svým vkusem, protože je důležité, aby ve vás zvolené osvětlení evokovalo příjemné pocity.

3

Moderní technologie šetří vaši peněženku

Zanedbatelný ovšem není ani další aspekt vánočního osvětlení, které respektuje nejnovější technologické trendy a to je jeho úspornost. Pokroková LED technologie dokáže ušetřit až 90 % elektrické energie, životnost LED diod dosahuje až 20 tisíc hodin, což je oproti dřívějšímu klasickému osvětlení výrazný posun kupředu. Díky nenáročnému provozu vánoční LED osvětlení nijak nezatíží váš finanční rozpočet před vánočními svátky.

Vánoční osvětlení led venkovní

Při výběru vánočního osvětlení se však nemusíte omezit pouze na nejrůznější světelné kabely a řetězy. Dnešní bohatá nabídka skýtá mnohem více možností, jako jsou například dekorativní hvězdy, koule nebo stromky, které ozvláštní vstupní prostor do vašeho domu nebo zútulní obývací pokoj. Před samotným nákupem si však vše dobře promyslete, aby výsledek nepůsobil příliš přeplácaně a kýčovitě. Další tipy na výzdobu se dočtete v článku Vánoční venkovní osvětlení pro sváteční atmosféru.

Myslíme i na vaši bezpečnost

Stejně jako při nákupu veškerého elektrického zařízení, i zde je důležité vybírat kvalitní výrobky, které splňují příslušné normy a předpisy. Tak je tomu samozřejmě i v případě námi nabízených světelných dekorací, kabelů a řetězů, které bez výjimky prošly přísnými bezpečnostními testy.