Vodovodní i kanalizační přípojky, ČOV na míru

Přemýšlíte o zřízení kanalizační přípojky nebo například domácí ČOV? Společnost ZAKRA, která se specializuje na vodohospodářské projekty, je tu pro vás. Agentura ZAKRA se totiž zaměřuje nejen na projektové dokumentace v oblasti nádrží, čistíren, přípojek apod, ale zajišťuje klientům i celkový servis od úvodní konzultace po vyřízení oficiálního povolení.

Tím pádem zákazník, ať už firma nebo rodina, nemá prakticky žádné starosti. Stačí omrknout webové stránky, vybrat si, co konkrétně potřebujete, poslat žádost a pracovník se vcukuletu ozve. Nezávazná konzultace je bezplatná. Při té pracovník zjistí, jaká je situace, a doporučí vhodný postup.

Následně ZAKRA dokáže sehnat hydrogeologa, zařídí dokumentaci, zařídí zákonné povinnosti a vy jen kupujete samotné vybavení. Jedná se tak o opravdový fullservis. Srovnejte se situací, kdy byste vše museli zařizovat sami.

Kancelář ZAKRA má mnoho pozitivních recenzí. Navíc funguje po celé České republice. Nezáleží, odkud jste. Řešíte ČOV, přípojku nebo nádrž a nechcete se zdržovat? Ozvěte se ZAKRA.

Nad samotné poradenství a projektovou dokumentaci vám firma pomůže komunikovat i s úřady a vyřeší jakékoli výzvy nebo překvapení, které se v průběhu stavby mohou zjevit. Od klienta není zapotřebí zhola nic. ZAKRA slibuje naprostou spokojenost.