Bezpečný školní nábytek

Pokud byste se mohli podívat na svět očima dětí, určitě byste byli překvapeni. Čím? Zejména jejich nekonečnou a neomezenou fantazií, fantazií, v níž chybí hranice mezi tím co je reálné a co pohádkové, vysněné. Kdyby si totiž mohly děti navrhnout vlastní nábytek do dětského pokoje nebo do školní třídy, pravděpodobně by vypadal jinak, než ho známe. Děti totiž nechápou, že nábytek v pokojíku, ale zejména školní nábytek musí splňovat vysoké bezpečnostní standardy. Zejména předškoláci a děti mladšího školního věku se často pokoušejí užívat nábytek – stoly, židle, lavice …, i k jiným účelům, než ke kterým jsou určeny. Školní nábytek proto musí plnit všechny evropské normy, musí mít certifikáty o bezpečnosti.

Co tvoří kancelářský nábytek

Stejně jako doma a ve škole, tak i v kanceláři by měla panovat příjemná atmosféra. Přitom zařídit firemní kancelářské prostory tak, aby splňovaly veškeré předepsané parametry, určitě není žádná maličkost. Vždyť zařízení domácí pracovny nebo menší domácí kanceláře vyžaduje nemalé úsilí a notnou dávku tvořivosti. Je třeba vybrat takový kancelářský nábytek, který bude kvalitní, funkční a dokonale zapadne svými rozměry i vzhledem do interiéru pracovny či kanceláře. Z čeho sestává kancelářský nábytek? Mezi nejdůležitější součástí kancelářského nábytku patří kancelářský stůl (v domácích podmínkách to často bývá rohový psací stůl) a kancelářská židle. V kanceláři samozřejmě nesmí chybět ani regály, poličky, skříňky a kancelářské skříně. Někdy se vyplatí koupit kompletní kancelářskou sestavu.

Nej zdravotnický nábytek

V nabídce internetového obchodu acinterier.cz najdete také zdravotnický nábytek určený ordinacím, čekárnám, domácím praxím, nemocnicím i poliklinikám. Pro ukládání lékařské dokumentace vám skvěle poslouží prostorné zdravotnické skříně a kartotéky. Práci vám usnadní vyšetřovací lůžka a lehátka s vysokou nosností a jednoduchým ovládáním.