Bytový architekt – opravdu jej potřebujeme?

Možná se sami sebe ptáte, jestli jsou služby bytového architekta pro vás vhodným řešením při rekonstrukci bytu. Ačkoliv mnoho z nás má silný estetický cit, málokdo dokáže odvést doopravdy profesionální práci při návrhu interiéru. Jako v každém oboru, i v interiérovém designu operuje mnoho profesionálů, kteří dokážou proměnit obytný i neobytný prostor v doslova umělecké dílo. I když sami věříte svému úsudku nejvíce, uvidíte, že při konzultaci s bytovým architektem dostanou vaše myšlenky řád a smysl.

Jak probíhá taková konzultace s bytovým architektem?

V první řadě je nutné najít si bytového architekta s bohatými referencemi a dobrým jménem. Bytová architektura je obor, který je v posledních letech na vzestupu a proto se to v něm hemží i mnoha začátečníky bez zkušeností. Říct že by odvedli špatnou práci by bylo krátkozraké. Ovšem předáním Vašeho projektu člověku, který ví co dělá si zajistíte pečlivě a profesionálně odvedenou práci. Jenže na koho se obrátit? My bychom vám rádi doporučili perfektně sehraný tým bytových designérek ze společnosti DesignLine. Tato společnost má za sebou desítky úchvatných realizací a mnoho let praxe. Fotografie některých jejich projektů pro vás přikládáme zde:

IMG_91681 LHS04321 designline

Velmi povedené co říkáte?

V první fázi se s vámi sejde bytový architekt a společně proberete vaší konkrétní představu ohledně celého konceptu. Proberete konkrétní barvy, tvary a atmosféru, která má z vašeho budoucího interiéru sálat. V druhé fázi vyberete s architektem konkrétní tapety, materiály i nábytek. Následně obdržíte 3D návrh vašeho interiéru, kde uvidíte konkrétní vizualizaci vašeho budoucího prostoru. Po schválení všeho už můžete v klidu čekat na to, až se váš interiér promění v něco kouzelného.

A co vy? Chcete doopravdy rekonstrukci prostoru řešit na vlastní pěst, nebo byste uvítali pomoc od profesionála v oboru? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích. Chcete-li nezávaznou konzultaci s bytovým designerem, kontaktujte společnost DesignLine.