Byty na Praze 5 – Smíchov jsou tím, co hledáte

Hlavní město ukrývá z hlediska developerských projektů skutečné poklady. Ostatně v každé městské části narazíte na moderní a novodobá stavební díla, jimž lze jenom stěží cokoliv vytknout. Pakliže se vaším oblíbeným místem stal Smíchov, možná vám výběr budoucího obydlí usnadníme prostřednictvím několika následujících řádků.

Právě tato lokalita je demonstrativním příkladem spojení přírodních ploch a veřejných služeb, které naleznete všude kolem sebe. Pakliže k tomu připočtete ještě snadnou dostupnost do centra města, nebudete skutečně nic namítat.

Byty 2+kk patří mezi oblíbené

Vzhledem k tomu, že po vlastním bydlení prahnout už i mladí lidé, vzrůstá zájem o byty 2+kk, jež jsou svými dispozicemi naprosto dostačující a přináší adekvátní podlahovou plochu. Obvykle získáte také předzahrádku nebo balkon a terasu ve vyšším patře. Podzemní parkovací stání a sklepní kóje jsou pak nadstandardním bonusem.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv byt, vždy myslete na to, že jej budete okupovat pár dalších let, popřípadě jej můžete v budoucnu pronajmout. I z tohoto důvodu je výběr té správné lokality zcela na místě.

Jestliže vás nezaujal Smíchov, lze se vydat i jinou cestou na Praze 5.

Moderní byty Praha 5

K oblíbeným a často vyhledávaným lokalitám patří určitě Barrandov, Jinonice, Slivenec, Lipence, Nové Butovice, Košíře či Řeporyje. Vybere si doopravdy každý, což ostatně dokazuje výčet těchto developerských projektů.

  • Mramorka – Na Štěpánce
  • Rezidence Anděl
  • Residence Výhledová
  • Art Club Lipence

Byty Praha 5 prezentující vše, od zrekonstruovaných činžovních domů, přes klasické bytové komplexy, až po nadčasové a luxusní vily.

Zajistěte si bydlení v Praze, s nímž budete nadmíru spokojeni. Využijte aktuálně nízkých pořizovacích nákladů, které představují výhodnou investici do obydlí.