Jak uspořádat nezapomenutelnou zahradní party?

Léto ještě nekončí! Ba naopak, počasí vám stále dává šanci na uspořádání zahradní party. Má-li být stylová a nezapomenutelná, nesmíte podcenit detaily. Ať už vám jde především o grilování, koupání v bazénu, posezení u dobrého jídla nebo o oslavu významné události, inspirujte se následujícími tipy. Prozradíme vám, na co při pořádání zahradní akce myslet.

Jednou z možností, jak udělat z obyčejné sešlosti nezapomenutelnou událost, je uspořádání tematické. Řekněte svým přátelům, ať se dostaví v převlecích – o zábavu nebude nouze!

Nezapomeňte, že předpověď počasí není stoprocentní. Nenechávejte nic náhodě a postarejte se o to, aby se hosté měli kam schovat v případě prudké průtrže mračen. Elegantní řešení nabízí půjčovna párty stanů.

bydletmoderne.cz_azrent_cz_01

Převleky či elegantní róby samozřejmě nejsou podmínkou, na vaší party může panovat skvělá atmosféra i bez nich. Stačí, když si dáte záležet na výběru dekorací a osvětlení. A protože je alfou a omegou vhodně zvolený jídelníček, rozhodně nepodceňujte jeho skladbu. Pokud se dostaví i vegetariáni a malé děti, mějte pro ně adekvátní menu. Hosté zaručeně ocení misku s vodou, kde si budou moct kdykoliv opláchnout ruce.

Nepodceňujte přítomnost drobných dekorací, například v podobě volně rozházených lístků růží, lampionů nebo balónků.

Nedílnou součástí veselí je popíjení alkoholických nápojů. Faux pas může nastat v momentě, když není dostatek vychlazeného piva. Naštěstí si můžete vypůjčit pivní pípy a čepovat hostům zlatavý mok tak, jak ho mají nejraději.

Dobře si spočítejte počet hostů a zajistěte dostatek míst na sezení. Na velké akce jsou ideální pivní sety.

bydletmoderne.cz_azrent_cz_02

Party se určitě protáhne do večerních hodin, a jistě nebude od věci, když odeženete protivné komáry pomocí odpuzujících svíček. Vsaďte na stylové vysoké louče – garantujeme vám, že vytvoří jedinečnou atmosféru, na kterou budou hosté vzpomínat ještě hodně dlouho.