Chcete si zajistit bydlení podle svých představ?

Pohodové, útulné, čisté bydlení není neuskutečnitelnou pohádkou, které není možné bez velkých investic dosáhnout. Zařizování bytu nebo rodinného domku kompletně od podlahy po strop, od jedné místnosti až k balkonu bývá krokem, jenž určité finanční investice vyžaduje, ale dá se učinit tak, aby byly minimalizovány přešlapy. Zkušení řemeslníci se vám postarají o podlahovou krytinu, vy si jen vyberte, která by byla pro vaše konkrétní bydlení ideální. Že si vůbec nevíte rady? Nevadí. V magazínu Bytdumzahrada.cz naleznete spoustu užitečných nápadů, zajímavých triků a praktických rad, podle nichž si celý byt či dům zařídíte dle vlastního uvážení.

Vlastníte svůj byt, nebo jste jen v podnájmu? Podle toho jej zařizujte

Je logické, že pokud mladý pár či parta studentů obývá startovací, pronajatý byt, postupuje při jeho vybavování jinak než majitelé vlastních obydlí. I v pronajatém bytečku se dá zařizovat bez zbytečných investic a nákladných přestaveb. Stačí pár jednoduchých zásahů – nová malba je základem, prozkoumání stavu podlahy a energetických přípojek je věcí další. Pokud je váš byt v pohodovém stavu, můžete se pustit do zdobení interiéru. Jednoduché, ale působivé dekorace zútulní i sebestarší a opotřebený byt. Nechte si poradit, jak levně, rychle a snadno lze zkrášlit i starší byt, natož příbytek v novostavbě.

Má váš starší dům závady? Známe pár triků, jak je opravit i svépomocí

Podepsal se čas na vašem starším rodinném domě? To z meritu věci logicky vyplývá. O novostavbu i starší dům je třeba systematicky pečovat. Jestliže se nemůžete z časových či finančních důvodů pouštět do kompletní rekonstrukce či přestavby, soustřeďte se v sezoně na konkrétní závady. I svépomocí lze dosáhnout přeměny, která bude domku slušet, a navíc mu prospěje.