Vybíráte v Praze nový byt? Pomůžeme vám s výběrem…

Chcete se z osobních nebo pracovních důvodů přestěhovat do Prahy? Nebo už v Praze bydlíte, ale vaše současné bydlení vám nevyhovuje a chtěli byste se přestěhovat do moderního bytu postaveného v některém z pražských nově realizovaných developerských projektů? Investice do moderního bydlení je rozhodně krok správným směrem. Jen je zapotřebí správně vybrat, protože nabídka je v současnosti na pražském trhu opravdu velká. Co vám může při rozhodování pomoci?

Důležitá je lokalita

Velkou roli při výběru nového bydlení hraje správný výběr lokality. Nově realizované byty Praha v současné době vznikají prakticky po celém území našeho hlavního města – v centru i v okrajových částech Prahy. Rozhodně nejste omezeni jen na určité lokality. Důležité je vybrat takovou městskou část, která bude disponovat kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Stále žádanější je v současnosti také množství zelených ploch, parků a hřišť, které se nachází v blízkosti bydlení. Z těchto hledisek patří v posledních letech mezi nejžádanější lokality zejména Praha 5. Detailní informace o této městské části najdete ZDE.

bydletmoderne.cz_finep_cz_01

Kvalita developerské společnosti

V současné době realizuje novostavby na pražském území hned několik developerských společností. Některé jsou zkušené více, jiné méně. I poměrně noví developeři na pražském trhu dokáží vytvořit uznávané a kvalitní projekty. Jestliže ale máte rádi jistotu, hledejte byty na prodej Praha v některém z projektů od zkušených pražských developerů, kteří mají na svém kontě již desítky uznávaných projektů a vybudovali si na trhu silnou pozici.

bydletmoderne.cz_finep_cz_02

Finep – značka kvality

Mezi nejuznávanější developery působící na území hlavního města, patří i společnost Finep. Společnost Finep byla založena již v roce 1995 a od této doby se stala jedním z nejsilnějších hráčů na pražském developerském trhu. Na svém kontě má již desítky projektů a některé z nich si vysloužily mnohá ocenění. Mezi nejuznávanější developerské projekty Praha patří dlouhodobě Britská čtvrť, která je právě dílem skupiny Finep.bydletmoderne.cz_finep_cz_nahledovy