Jak osvětlíte místnosti, v nichž nepřichází klasická okna v potaz?

Tuto otázku si pokládají hlavně majitelé kanceláří, skladů, firem, dílen, ale i garáží. V mnoha případech neumožňuje architektura budovy stoprocentní pokrytí klasickými okny, a přesně proto je nutné vymyslet adekvátní alternativu. Jakou?

Zapomeňte na umělé světlo

Drtivou většinu z vás zajisté napadla instalace elektrických žárovek/zářivek. Pokud vlastníte firmu, kde se svítí 24/7, takový krok vás bude zbytečně stát statisíce korun ročně. Nehledě na fakt, že klasické denní světlo je mnohem lepší na psychiku zaměstnanců.

Velmi šikovným a výhodným řešením z dlouhodobého hlediska je takzvaný střešní světlík. Bavíme se o jakési průhledné kupoli/pyramidě/stříšce, která je umístěná přímo na střeše budovy. Skrz ni proudí přirozené denní světlo. To se následně skrz speciální systém potrubí dostane až k závěrečné odrazové ploše, jejímž úkolem je rozprostření světla do místností.

Zvolíte-li si poctivě sestavený systém od profesionálů, dočkáte se téměř 100% využití světla ze slunečních paprsků. Díky tomu budete mít v interiérech krásnou viditelnost.

Výroba na míru

Nejspíše vám je jasné, že taková vychytávka musí být vytvořená přesně na míru vašim specifickým požadavkům. Každá budova je přece jen trochu jiná a přináší s sebou odlišná specifika. S touto problematikou vám pomůže zkušený výrobce světlíků s názvem R3STAV.

Tito odborníci se specializují na rekonstrukce střech, instalaci moderní tepelné izolace i netradiční osvětlení. Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a proto se podívejte na jejich webové stránky a rozklikněte si sekci „Realizace“. Ihned se před vámi objeví fotografie z předchozích projektů, jejich podrobný popis a samozřejmě i zmínka o finální ceně takových služeb. Máte zájem? Pak použijte uvedené kontakty a domluvte si konzultaci zdarma.