Jedinečné zahradní párty stany – t-zbozi.cz

Teplé dny jsou tady a lidé si začínají užívat radovánky, které přináší pobyt na čerstvém vzduchu. Každou takovou akci zastřeší jedinečné zahradní párty stany, konečně se nebudete muset strachovat, že vám naprší do lahodných grilovacích lahůdek. Navíc ani přebytek slunečních paprsků není příjemný, i v tomto případě oceníte kvalitní zahradní párty stany. Zvolíte-li pro začátek malou velikost a časem přibude rodinných příslušníků a hostů, nic se neděje, vzájemným propojením nůžkových stanů získáte mnohem více prostoru.  Je možné si párty užívat i v chladných dnech, stačí si přiobjednat pohodlný zahradní nábytek, podlahu, která bezvadně vyrovná nerovný povrch, osvětlení a pochopitelně i topení.

Pohodlí si neužijete bez zahradních lehátek

Bez měkkých zahradních lehátek to nejde nikdy. Hlavní kritérium výběru – kompatibilita nábytku s vzhledem domu a krajinou lokality.

Při výběru zahradního lehátka se zaměřujeme na:

  • materiál a barvu fasády;
  • prvky krajinného designu;
  • a ostatní zahradní nábytek.

Nejoblíbenějším materiálem je dřevo a umělý nebo přírodní ratan. K cihlovým budovám je vhodné pořídit kovový nábytkem.  A pokud zrovna nedisponujete penězi, zcela postačí plastový zahradní nábytek imitující dřevo.

Výhody dřevěných a ratanových lehátek

Ratanové proutěné výrobky jsou oblíbené díky své kráse, estetickému vzhledu.  Ratan je flexibilní, dobře snáší vlhkost, takže můžete nechat nábytek venku; má nízkou hmotnost, je nenáročné pečovat o lak a při častém používání se nedeformujte. Plus u přírodního dřeva – jeho vzhled a trvanlivost.  Pro zvýšení pevnosti se dřevo ošetřuje impregnací, lakuje nebo pokrývá speciální barvou. Díky tomu dřevěný zahradní nábytek se nebojí vlhkosti, mrazu, slunce a parazitů. Je však nutné pravidelně aktualizovat ochranný nátěr.

Jak si správně vybrat zahradní lehátko!