Když chcete bydlet na dobré adrese

Vlastní bydlení je značnou investicí, kterou je třeba si dobře rozmyslet. Měli bychom se vyhnout pozdějšímu rozčarování, kdy zjistíme, že musíme dlouho dojíždět do práce, v blízkosti se nenacházejí obchody a chybí zázemí pro děti.

Hlavní kritéria

Kromě samotné nemovitosti byste se měli zajímat též o její okolí a situování. Byty na okraji města jsou sice levnější, ovšem finanční úspora je vykompenzována nechtěnými časovými ztrátami při dojíždění. Dále věnujte pozornost množství zeleně a možnosti venkovní relaxace. Cítíte se v místě nového bydliště bezpečně?

Trefa do černého

Veškeré předchozí požadavky splňují nové byty Praha 5. Jedná se o uzavřený rezidenční areál s lesem na dosah. V jeho prospěch hovoří dostatek klidu a soukromí i perfektní dopravní dostupnost. Z této lokality se během 5 minut jízdy dostanete na Anděla, společenského a kulturního centra Smíchova. Na Pražském okruhu budete do jedné minuty, na letiště Václava Havla dorazíte za 20 minut.

Lokalita vám učaruje

Rezidence Neklanka je obklopena přírodou, ačkoliv se nachází kousek od centra. Nad ní se vyjímá Paví vrch s parkem Santoška. Po náročném pracovním dni představuje ideální místo pro relaxaci. Na tuto oblast navazují Dívčí hrady a přírodní rezervace Prokopské údolí.

Nic vám nebude chybět

V okolí novostaveb Praha se nachází veškerá občanská vybavenost a široká nabídka volnočasových aktivit. Nechybí zde sportovní areál, plavecký bazén, fitness centrum a tenisové kurty. Výborně dostupné je též množství mateřských, základních a středních škol.

Bytové dispozice

Z nabídky je možné volit byty všech velikostí od 1+kk po 4+kk. Obytná plocha se pohybuje v rozmezí od 40 m2 až do více než 120 m2. Též si můžete vybrat orientaci bytu dle všech světových stran. Stačí kontaktovat prodejce, jenž vám také může domluvit schůzku s hypotečním poradcem.