Kvalitní šperky nemusí stát desetitisíce

Chcete exkluzivní klenot, za který neutratíte desetitisíce? Vaše přání se může splnit. Je velká mýlka, že hodnotný šperk musí být extrémně drahý, takové jsou doplňky s obecně známými materiály, jako jsou diamanty. Velmi hodnotné jsou i perly nebo malachit, jehož popularita stoupá, tak se chopte příležitosti a chytře investujte.

Náramek malachitový pozvedne váš styl

Čirý kámen typu diamantu nebo levného zirkonu, kdy lidé rozdíl běžně nepoznají, může mít každý. Vy ale vybočte z davu. Malachit je výrazný artikl. Žíhaný, zelený kámen, jež dodá vašemu outfitu punc noblesy. Co takhle náramek malachitový? Neotřelý kousek, který je výraznější a jednobarevnému outfitu dodá skutečně ten pravý šmrnc. Určitě s ním zaujmete. Lze jej i kombinovat s jinými klenoty v podobném tónu, ať už se to týká výběru kamenů nebo kombinací kovů. Naštěstí dávno neplatí, že stříbro a zlato se k sobě nehodí. Experimentům se meze nekladou, pouze nesmíte spojit víc nápadných kousků. Jestli si netroufáte na tak výrazný doplněk, nevadí. Jsou tu pro vás vznešené perly.

Stříbrné náušnice s říční perlou Ashira

Klasická perla nikdy nevyjde z módy. Prstýnky, náušnice, náramky nebo náhrdelníky s krásným komponentem vytvoří dokonalou tečku celého outfitu. Například stříbrné náušnice s říční perlou Ashira představují decentní kousek. Ten je navíc cenově příznivý a vydrží i po několik generací. Hodí se ke všemu, perla se dá ze šperku i vyjmout a můžete ji zasadit do jiného klenotu. Jde tak skutečně o výhodnou investici. Podstatné jsou pouze materiály, aby šperk něco vydržel. Kromě kamene nebo perly je důležitý i kov. Zlato v podobě žluté, bílé či růžové varianty. Mnoho kousků nabízí značka Tiniana. Její produkty se dají krásně kombinovat, jsou hravé a hodnotné. Zde určitě najdete mnoho kousků, které se nejen stanou klenotem vaší šperkovnice, ale i hodnotným, rodinným pokladem.