Proč při stavbě používat hliníkové lešení?

Lešení je nezbytnou pomůckou při každé stavbě i při menších opravách. V posledních letech si stavební firmy i domácí kutilové chválí zejména možnost hliníkového lešení. Díky masivní hliníkové konstrukci a lehké váze jsou totiž velice praktická.

Hliníkové lešení je bezpečným pomocníkem při každé stavbě

Lešení se při stavbách používá už od nepaměti. Dříve je lidé stavěli například ze dřeva. Dnes jsou na trhu k dispozici lešení z oceli nebo sklolamitátu. Velmi oblíbeným materiálem pro výrobu lešení je ale také hliník. Hliníkové lešení patří mezi nejoblíbenější řešení na trhu.

Lešení z hliníku nabízí nespočet benefitů. Mezi nejvýznamnější z nich patří nízká váha, a tím pádem jednoduchá manipulace. Stavaři oceňují také pevnost a vysokou nosnost, rychlou a snadnou montáž.

Pojízdné lešení

Velmi oblíbenou variantou je pojízdné lešení. Je totiž vhodné jak pro náročné venkovní práce, tak pro práce uvnitř domu. Pojízdné lešení je stabilní, bezpečné a díky kolečkům je možné jej přesunout z místa na místo bez jakýchkoliv problémů. Pojízdná lešení lze zpravidla propojit s dalšími díly.

Skládací lešení

Velice praktickou variantou pro majitele domů i stavaře je skládací lešení. Je skladné, jejich složení je snadné, a navíc dobře vypadá.

Například skládací lešení CHICO vyhovuje požadavkům i náročnějších zákazníků. Základní rám má 7 příček a celkové zvýšení pracovní plochy je možné až na 4 metry. Líbí se Vám tato varianta i pro Vaše účely? Pořiďte si toto lešení v Praze u společnosti LEHMAN TECHNIK ČR, s.r.o., který je profesionálem v oboru.

1zdroj: lehman.cz

Sháníte-li kvalitní lešení na prodej nebo k pronájmu v Praze, velice dobrou volbou je společnost LEHMAN TECHNIK ČR, s.r.o., která nabízí prodej, dopravu, montáž i demontáž pronajímaných konstrukcí, praktickou výuku montáže pronajímaných konstrukcí nebo posouzení opotřebování starších lešení.