Lino nové generace snižuje hlučnost a je vhodné pro alergiky

Záleží na tom, jakou podlahu chcete obléci do nového obleku. Zda je to podlaha v bytě, kanceláři, nebo dokonce v rozlehlých halových prostorách. I když toužíte mít ve většině pokojů koberce, musíte je podložit kvalitním, lehce udržovatelným a ideálně levným materiálem. Tyto vlastnosti má nadčasová podlahová krytina – PVC.

Zátěžové PVC do rozlehlých prostor

Zátěžové PVC podlahy do rozlehlých prostor i exkluzivní druhy bytových PVC podlah v moderní kolekci pro rok 2017 představuje společnost Riva, jeden z největších prodejců podlahových krytin v tuzemsku. Zátěžové PVC firma Riva nabízí ve více než dvou stovkách druzích. Ideální krytinu do obchodu, nákupního centra, průmyslové haly i do veřejných prostor si zájemci vybírají podle designu, jenž je vyveden v mnoha barevných kombinacích a vzorech. Volba ideálního zátěžového PVC je možná i podle klíče s kritérii, jež zohledňují tloušťku materiálu, třídu zátěže a nášlapné vrstvy. V neposlední řadě je dobré se orientovat i podle šířky role. Pro pokládku PVC podlahy ve velkých prostorách volíme šířku role co největší, ovšem v uličkách, zákoutích a výklencích by bylo široká role zbytečná, neboť by se musela stříhat. V každém případě jsou firemní zaměstnanci ochotni poradit ohledně použití nejvhodnějšího zátěžového lina.

Zajímavé dekory lina pro všechny místnosti v bytě

Oblíbeným dekorem bytového PVC je dřevo. Proto je v nabídce společnosti Riva několik barevných variant s různými typologiemi dřeva, které ve výsledku působí přesvědčivě. Pokládka lina s dřevěným dekorem je oblíbená v obývacích pokojích a ložnicích. Ovšem i mramorování a čisté odstíny jsou znamenitými doplňky, jež si nacházejí užití v kuchyních, předsíních, koupelnách a toaletách. Nejen v domácím prostředí se uplatňuje bytové PVC. Díky snadné údržbě materiálu s efektním designem se lino pokládá i v exponovaných místnostech hotelů, restaurací a veřejných budovách. Lino si lze vybrat stejně jako zátěžové PVC podle stupně zátěže, atd.

Bytové lino pro alergiky a do dětských pokojů

Novinkou mezi liny je kolekce Novilon Viva 2017. Nejen design, ale bezpečnostní prvek Aquagrip a ochranná vrstva Diamond Seal jsou zárukou pohodlné chůze bez klouzání a větší odolností proti poškrábání. Mechanická pěna LDF zajišťuje komfortní pohyb po linu, tepelně-zvukovou izolaci (snížení hluku o 16 dB) a tvarovou paměť. Lino Novilon Viva je proto vhodné do dětských pokojů, kde je zvýšená hlučnost, i pro alergiky díky zmíněným vlastnostem