Máte správné povlečení na léto nebo se dobrovolně potíte? Chladivé povlečení

Vysoké letní noční teploty vám nedají spát? Budíte se rozmrzelí, unavení a podle toho taky váš den pak vypadá? Víme, jak se v noci ochladit a přitom za to nezaplatit majlant. Pořiďte si chladivé povlečení a máte po starostech.

Vždy záleží na materiálu povlečení

Správná teplota v ložnici by se měla pohybovat mezi 18 až 20 °C. Pokud vám to počasí neumožňuje, musíte se v létě ochladit jinak. Pomůže vám luxusní bavlněné chladivé povlečení. Základem je pravá egyptská bavlna, která je považována za jeden z nejkvalitnějších materiálů na povlečení. Umožňuje různé úpravy, které se liší svými vlastnosti. Pokud se chcete ochladit, hledejte:

  • bavlněný satén
  • bavlněný jersey
  • bavlněný damašek
  • bavlněný batist
  • bavlněný perkál

Všechny uvedené úpravy egyptské bavlny se perfektně přizpůsobí teplotě vašeho těla. Proto v létě ochladí. Budete je ale rádi povlíkat i na zimu, kdy vás naopak zahřejí.

Nejvíce vás ochladí bavlněný satén

Pokud bychom měli ukázat jen na jednu úpravu egyptské bavlny, která vás v létě nejvíce ochladí, poradíme vám bavlněný satén. Je velmi podobný hedvábí, ale na posteli neklouže. Povlečení z bavlněného saténu je velice kvalitní a překvapí vás svou dlouhou životností, barevnou i tvarovou stálostí.

Ve Stella Ateliers jsou na léto připraveni

Odborníci na zdravý spánek ve společnosti Stella Ateliers přípravy na léto nepodcenili. Naplnili sklady povlečení k prasknutí. A tak si každý, kdo ještě nemá převlečeno a chce se pořádně vyspat i v létě, může vybírat z nejrůznějších vzorů a dekorů.

Vyspěte se i v létě do růžova

Spánek je pro organismus důležitý. Proto byste jeho kvalitu neměli podceňovat ani v létě. Buďte každé ráno svěží a plní energie. Převlékněte peřiny do nového luxusního povlečení, které vás ochladí. O bezesných nocích v horku si můžete nechat jen zdát.