Nahlédněte do virtuální umělecké galerie

Kdo je častým návštěvníkem galerií, vernisáží a různých výstav uměleckých děl, ví, jak nákladné může být pořízení si konkrétního díla. Sochy, řezbářská práce, malby, obrazy, originální plakáty, fotografie, ale i zdařilé reprodukce jsou oblíbenými designovými vylepšeními mnohých domovů, interiérů bytů, kanceláří, restaurací a barů. Abyste si kvůli zakoupení pěkného uměleckého kousku neprošoupali podrážky běháním po výstavách a sháněním, možnost virtuálního výběru a nákupu v galerii s rozmanitými uměleckými díly je vítaným řešením.

Prohlídka spojená s nákupem obrazů, šperků, grafiky nebo doplňků do bytu

Pro originální obrazy, fotografie, šperky, doplňky do bytu a veřejných prostor, skleněné dekorace i praktické nádoby lze nahlédnout do virtuální galerie artpit.com, jež nabízí přes 1400 uměleckých děl různého ražení. Na vybírání barevně a esteticky vyvážených děl má každý návštěvník stránek dostatek času, a pokud si dané předměty vybere, už postupuje jako při nákupu v internetové prodejně se spotřebním zbožím, oblečením nebo elektronikou. Doprava zásilek je bezplatná a existuje možnost vrácení zásilky do čtrnácti dnů bez udání důvodu.

Abstraktní, olejové, akvarelové obrazy s puncem originality

Abstraktní obrazymalované obrazy, olejomalby, akvarelové obrazy i fotografie si zájemci o umění můžou prohlédnout jak podle žánrových kategorií, tak podle tematického zaměření. Chcete-li si vyzdobit čajovnu pozitivními dílky vyvedenými v teplých odstínech s tématikou krajina či flóra, zadejte si do vyhledávače klíčové slovo, dle kterého se vám zobrazí nabízené umění podle požadovaných kritérií.

Podpora nezávislých umělců výrazného talentu

Pro zjednodušení je možné si vybraný obraz na webu vizualizovat pro konkrétnější představu, jak se bude vyjímat nad pohovkou. Každé dílo je opatřeno popiskem i přesnými rozměry. Kdo se bojí kupovat si pomyslného zajíce v pytli, má samozřejmě šanci si prohlédnout dílo ještě před koupí. Virtuální galerie je zajímavým nápadem, jenž jednak potěší smysly a pak dává možnost vyzdobit si vkusně byt originálními díly s podporou mladých umělců.