Podzimní dekorace

Letošní nádherné léto se nám pomalu přehouplo do snad ještě krásnějšího podzimu a tak je čas naší domácnost trochu přiblížit té kráse tam venku a udělat podzimní dekoraci. Vše potřebné na ní najdete venku.

Podzim je plný barev a našim úkolem bude tyto barvy přenést k nám domů. Pojďme se tedy podívat na několik zaručených triků, jak dostat podzim i do našeho interiéru.

Svíčky

Svíčky jsou nezbytnou výbavou během podzimních i zimních měsíců. Plamen z ni dokáže uklidnit, vytvořit krásné světlo a ještě navíc udělat opravdu hezkou dekoraci. Experimentujte s nimi, zdobte je, dejte jich několik k sobě, nebo je naopak nechte vyniknout. Vždy však dávejte pozor na to, abyste jimi něco nepodpálili.

Zelenina

Zelenina k podzimu paří a věřte tomu nebo ne, jeji dekorování v interiéru vás překvapí svou svým zajímavým vzhledem. Evergreenem jsou dýně a tykve, zejména oranžové, žluté a zelené. Můžete však vyzkoušet i další druhy zeleniny, kterými budete dýně doplňovat.

Materiály zvenku

Materiálů zvenku si nanoste co nejvíce. Ať už zajímavě pokroucené větvičky, nádherně zbarvené listí, nebo krásné šišky. Ty doplňte jehličím a stuhami a různě je kombinujte a tvarujte dle libosti. Uvidíte, že výsledek bude krásný, ať už jej nainstalujete kamkoliv.