Potřebujete počítač, ale nemůžete si dovolit nový? Pořiďte si repasovaný!

Sháníte notebook, počítač či mobilní telefon za bezkonkurenční cenu? Vybírejte v segmentu počítačů repasovaných!

Vládní nařízení způsobená koronavirovou pandemií zvyšují i nároky na počítačové vybavení rodin, které jsou tak v závislosti na počtu osob na home office a distančním vzdělávání nuceny pořizovat novou počítačovou techniku.

Nový počítač? Ne, repasovaný!

Ty tam jsou doby, kdy jedné rodině vystačil jeden počítač. Dvě dospělí na home office a dvě děti na distančním vzdělávání se tak v podstatě neobejdou bez čtyř funkčních počítačů. „A kde na to má jeden brát?“ posteskne si nejeden rodič. Dobrou zprávou je, že k tomu, aby počítač či notebook plnil svou funkci, nemusí být apriori nový. Postačí, když bude funkční, tedy repasovaný. 

Funkční počítač nemusí být nový

Pojmem repasovaný počítač rozumíme počítač již jednou používaný, neboli secondhandový. Ale zkontrolovaný počítačovým technikem, popřípadě opravený, a tedy plně funkční. A ve srovnání s počítačem novým řádově levnější. Obavy tedy není třeba mít ani o původ této techniky, za který ručí prodejce. A někteří (například e-shop malicomputer.cz) dokonce i na tuto techniku nabízí roční záruku!

Počítač Fujitsu Esprimo za 3290 Kč!

Sháníte rapasovaný počítač? Spoustu z nich najdete na odkazu https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/. V nabídce najdete počítače renomovaných značek, jako jsou Dell, Lenovo, Fujitsu či Hewlett Packard. A to v cenách začínajících na necelých 3300 korunách. Konkrétně počítač Fujitsu Esprimo může být váš za 3290 Korun.

Notebook Hewlett Packard za 4290 Kč!

Pokud byste raději notebook, tak jejich nabídku najdete na odkazu https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/. Jedná se o notebooky tzv. B kategorie s drobnými kosmetickými vadami, ale opět za cenu, s níž se v běžném obchodě rozhodně nesetkáte. Co byste řekli třeba notebooku Hewlett Packard za 4290 korun? S webkamerou, operačním systémem Windows 10 Pro. Pro potřeby školáka přímo ideální, nemyslíte?