Problémy s opravami bytu? Hodinový manžel vám s nimi pomůže

Opravit rozbité spotřebiče, posekat trávu a vymalovat. Pro někoho neřešitelný problém, pro hodinového manžela brnkačka. S čím vám může pomoct?

Člověk nemůže mít nadání na všechno. Někdo to umí dobře s rukama, jiný skvěle mluví, další zase raději píše nebo maluje. I díky tomu se nesmírně daří fenoménu posledních let – tzv. hodinovým manželům. Dokáže vám pomoct i v hlavním městě České republiky?

Drobné opravy zvládne hodinový manžel

Každý byt potřebuje údržbu. Na denním pořádku je oprava drobných poškození i malování bytu. Praha samozřejmě není výjimkou. Právě naopak. Hustota zalidnění a vysoký počet obyvatel volá po někom, komu nedělá problém žádná manuální činnost, natož malování bytů. Praha je naštěstí plná šikulů, díky jejichž pomoci se nemusíte obávat ani těchto činností.

Hodinový manžel je pomocník do každé situace. Dokáže posekat trávník, upravit zahrádku i zajistit montáž kuchyně. Praha je plná obchodů, které vám prodají kuchyně na klíč. Pokud si s jejím složením a zprovozněním nebudete vědět rady, pomůže nádeník.

Potřebujete vystěhovat svoje věci?

Kromě úpravy vnitřních prostor a venkovního terénu je čas od času potřeba i stěhování. Praha, která nabízí velké množství hezkých příbytků, tak může zlákat i vás. Je tedy nutné zajistit převoz věcí do vašeho nového útočiště a vyklízení bytu. Praha a místní hodinoví manželé vám jistě rádi pomohou.

Na první pohled to může vypadat, že uklidit veškeré věci a převést je na jiné místo je přece hračka. Opak je ale pravdou. Stěhování skříní, montáž a demontáž je velice náročná. A to nejen časově, ale také fyzicky. Před stěhováním se tedy nezapomeňte poohlédnout po službách vyklízení bytů. Praha je velké město, na pomocníka tedy narazíte velice rychle.

Hodinový manžel toho zvládne mnohem víc

S čím vám ještě může pomoct hodinový manžel? Praha, město plné zajímavých lidí a bytů, bude potřebovat víc než jen výše zmiňované služby. Další si můžete prohlédnout v následujícím seznamu:

  • Oprava sprchového koutu – Praha a její obyvatelé čas od času potřebují opravit i sprchu. Hodinový manžel vám s tímto problémem pomůže.
  • Úprava oděvů – Praha má více než milion obyvatel. Každý z nich potřebuje oblečení. Jakmile se některý z vašich oblíbených kousků zničí, šikovné ruce zajistí opravy oděvů. Praha a další města vám v případě neúspěchu nabídnou dostatek obchodů pro nákup nového.
  • Vyčištění odpadu – cítíte zápach? Ucpává se odpad? Pak je čas zavolat někoho, kdo si s tímto problémem poradí.
  • Montáž nábytku – Praha a zdejší obchodníci vám prodali nesložený kus nábytku? Ozvěte se šikulovi, který tento problém vyřeší během pár minut.
  • Vymalování bytu – Praha nabízí pěkné obydlí pro rodiny i jednotlivce. V bytě se vám ale bude žít mnohem lépe, pokud si ho přizpůsobíte k pohledu svému. Najměte si pracovníka, který vám kvalitně vymaluje.