Jaké aku nářadí by nemělo chybět ve vaší domácnosti?

Chystáte si vybavit dílnu? Potřebujete si v domácnosti občas něco opravit anebo jste typickým příkladem domácího kutila? Potom se rozhodně neobejdete bez akumulátorového nářadí. Předností aku nářadí je možnost využití téměř kdekoliv se nacházíte, jelikož při práci není potřeba mít aku nářadí zapojené v elektrické síti. A které aku nářadí by rozhodně nemělo chybět ve vaší domácnosti či dílně?

Aku vrtačka je základ

V žádné domácnosti by určitě neměla chybět aku vrtačka. Bez aku vrtačky se lze jen stěží obejít, o tom by mohl povídat každý kutil. Aku vrtačka je všestranný nástroj, který nachází uplatnění při vrtání do dřeva, betonu, dřeva a dalších materiálů. Dále se uplatní při šroubování. Při dokoupení dalších nástavců ji lze využít i pro broušení plechu, míchání malty apod. Při pořizování aku vrtačky je potřeba vzít v potaz mnoho faktorů, za špičku, co se týká kvality, je považována aku vrtačka Bosch.

Aku šroubováky

Dalším nepostradatelným aku nářadím, které by nemělo chybět v žádné domácnosti a kutilské dílně, jsou aku šroubováky. Akumulátorové šroubováky poslouží zejména pro snadné a rychlé utáhnutí nebo uvolnění šroubů. Avšak kvalitní modely zvládnou i vrtání do měkčího materiálu. Mezi hlavní parametry, které je třeba při výběru vhodného aku šroubováku zohlednit, patří především výkon, kapacita baterie a točivý moment. Značka Bosch vyniká i v této kategorii. Aku šroubovák Bosch patří mezi velice kvalitní a prověřený aku šroubovák. 

Akumulátorová uhlová bruska

Jedním z posledních aku nářadí, které by měl mít každý kutil v domácnosti, je akumulátorová úhlová bruska neboli flexa. Uhlová bruska se používá k dělení materiálu, použít však lze i k broušení či leštění povrchů. Mezi hlavní faktory při výběru úhlové brusky patří zejména výkon a velikost kotouče.

Veškeré aku nářadí si můžete pořídit v internetovém obchodě boshcentrum.com. Pokud se chcete stát opravdovým kutilem, pak zde oceníte také mikronářadí DREMEL 3000. V e-shopu boshcentrum.com najdete velký výběr i dalšího nářadí.