Projekt studny nebo ČOV levně

Z naší zkušenosti víme, že si rodiny v České republice nejvíce ze všeho oblíbily právě čističky odpadních vod, co se týče zbavování se odpadu. Jedná se o nejvýhodnější a nejekonomičtější způsob, jak to udělat. Ano, je sice pravda, že na počátku takovou rodinu čeká investice v řádu desítek tisíc korun, ale ČOV sama o sobě dokáže sto tisíc korun za rok klidně ušetřit. Ačkoli se pořízení ČOVky může zdát obtížné, není tomu tak. Je jen zapotřebí někoho, kdo vám pomůže projít formálním procesem, který vyžadují úřady, a zpracuje projektovou dokumentaci.

Úplně stejné je to i se studnou. Studna je skvělý způsob, jak získat pitnou vodu. K rodinnému domku nebo na chatu naprostý ideál. Ačkoli si lidé staví studny již stovky a tisíce let, nelze si ji dnes udělat jen tak na vlastní pěst. Je třeba dobrého hydrogeologa a vodohospodářskou firmu, která zpracuje projekt studny. Tím, že získáte projekt studny, můžete následně postupovat dál, podat žádost, obstarat materiály a tak dál.

Ať už byste si přáli ČOV nebo studnu, rozhodně doporučujeme využít naše komplexní služby, ve kterém jsme schopní vám připravit vše potřebné od A do Z. Úvodní konzultace je nezávazná a navíc zdarma, takže se není vůbec čeho obávat. Kontaktujte nás na našem webu.