Retenční nádrž, žádný problém!

Rozhodli jste se pořídit si retenční nádrž? Proč by také ne. Retenční nádrže jsou skvělé zařízení, které umožňuje dále pracovat s dešťovou vodou. Konec konců, když nám samotná příroda dodává zásobu vody, proč toho nevyužít, že? Je přeci hloupost nechat ji všechnu vyschnout. Taková dešťová voda může najít mnoho využití. Na zalévání, obhospodařování, závlahy a další. Jak se ale taková nádrž vlastně realizuje? Co je potřeba k tomu, abyste si ji mohli také pořídit?

Přirozeně ze všeho nejdříve potřebujete schopného projektanta. Nějaký odborník na hydrogeologii nebo vodohospodářství vám udělá posudek, odhadne, jaký typ retenční nádrže je pro tento daný pozemek vhodný, a následně doporučí postup, jakým byste se měli ubírat. Zní to možná komplikovaně, ale každý pozemek má svá specifika a je třeba podle nich vybírat typ nádrže nebo způsob jejího pořízení.

Dnes bychom vám rádi představili plzeňskou společnost ZAKRA. Ta se zabývá právě takovými služby. Mezi její produkty patří projektové dokumentace, studie, posudky a to pro retenční nádrže, čističky odpadních vod, přípojky kanalizace nebo vodovodního řádu, studny a další. Jedná se o malou rodinnou firmu s nízkými cenami a rychlým jednáním, na který je spolehnutí. Úvodní konzultace je zdarma. Zkuste. Nebudete litovat.