Riello UPS – nejlepší záložní zdroje UPS?

Prestižní ocenění, vysoká efektivita a šetrnost. To jsou výhody, které jasně mluví pro koupi záložního zdroje značky Riello. Ty toho ale nabízí mnohem víc…

Když už do něčeho investujete svoje tvrdě vydřené peníze, chcete mít jistotu, že jste nakoupili dobře. A nejinak tomu je i u záložních zdrojů. Položky, kterou domácnosti často podceňují, zatímco firmy na jejich služby nedají dopustit.

Zkušenosti a inovace

Rozhodovat se o koupi pouze na základě značky nebývá příliš rozumné, ovšem někdy se vyplatí udělat výjimku. UPS Riello totiž spojuje kvalitu, dlouholeté zkušenosti a inovace v jednom spolehlivém balení. To ostatně potvrzují nejen ohlasy zákazníků, ale i řada ocenění.

Šetrné k životnímu prostředí

„Energie pro udržitelný svět.“ To je heslo společnosti Riello. A její záložní zdroje UPS tomuto heslu dostávají. Řada výše zmíněných ocenění byla udělena právě za šetrnost k životnímu prostředí a maximální efektivitu. I vámi vybraný produkt tak bude maximálně využívat dostupných zdrojů. Energie se využije nepoměrně více než vyplýtvá.

Obdržená ocenění

  • Electrical Review Excellence Awards 2020
  • DCS Awards 2018 – nejlepší projekt v oblasti efektivity využití elektrické energie v data centrech
  • DCS Awards 2017 – nejlepší produkt v oblasti napájení data center

Spolehlivý záložní zdroj pro firmy

Riello UPS udrží při životě velké množství zařízení. Nabízí vysoký výkon a účinnost, což z nich dělá ideální volbu pro střední i velké podniky. Z širokého sortimentu si vyberou jak menší oddělení, tak sídla s větším množstvím elektrických přístrojů.

Zdroj: Vlastní

Pokud chcete z UPS vyždímat maximum, pak je záložní zdroj značky Riello jasnou volbou. Ocenění, robustní provedení a dostatečný výkon, který udrží při životě i velké množství spotřebičů, zkrátka mluví jasně.