Sprchové boxy už dávno nejsou jen nevzhledné krabice

Shodli jste se, že je sprcha praktičtější než vana, máte v koupelně obě varianty, nebo prostě jen nemáte jinou možnost než sáhnout po sprchovém boxu? Ať tak či tak, ve výsledku určitě nebudete nespokojeni. Sprchové kouty totiž dnes nabízí veškerý komfort.

Možná si pamatujete ty nevzhledné plastové krabice, které se vyráběly dřív. Dnešní sprchové boxy však mají elegantní linie, vyrábí se v celé škále barev a tvarů, a dokonce vám zajistí perfektní relaxační zážitek. Nevěříte? Podívejte se do sortimentu e-shopu Wellmall.cz.

Různé tvary do každé koupelny

Už jen při pohledu na tvary boxů nebudete vědět, co si vybrat. Máte-li minimalistickou koupelnu s ostrými hranami, nejspíš se vám budou lépe hodit čtvercové či obdélníkové sprchové kouty. Jestliže sháníte úspornou prostorovou variantu, sáhněte po tvaru písmene D (půlkruhu), uvnitř nějž je dostatek místa.

Pozor dejte na dveře do niky či sprchy. Jestliže vlastníte malou koupelnu, volte zasunovací, které nezaberou místo v prostoru.

Wellness centrum u vás doma

Moderní sprchové masážní boxy kolikrát nabízí více než vířivá vana. Obyčejně mívají zabudované vertikální trysky, které působí na celé tělo. U luxusních variant můžete ovládat sílu i směr trysek, jak je vám to nejvíce příjemné. Když to doplníte masážní sprchovou hlavicí, účinky hydromasáže, mezi něž patří zvýšení kondice, prokrvení a zpevnění pokožky, na sebe nenechají dlouho čekat.

Sprchu vhodně doplňuje také další výbava. Jestliže plánujete večerní relaxaci, asi by nebylo příliš příjemné celou dobu stát. Pořiďte si sedátko. Atmosféru pomůže dokreslit rovněž vestavěné rádio či bodové diody. Záleží jen na vás, jak luxusní požitek si v koupelně přichystáte. A jelikož žijeme v 21. století, některé sprchové boxy už dokáží spolupracovat i s mobilem.

Jak je vidět, v sortimentu sprchových boxů si vyberou i ti nejnáročnější. Máte-li v koupelně málo místa, rozhodně nemusíte smutnit, že se vám tam nevejde vana.