Tepelná čerpadla vzduch/voda vám ušetří desítky tisíc

Kdo by nechtěl ušetřit, že? Dnešní doba naštěstí nabízí řadu způsobů, jak optimalizovat chod domácnosti. A tepelné čerpadlo vzduch/voda mezi ně patří.

Svět se čím dál více snaží omezit produkci škodlivých látek a podporovat udržitelnou energii. S tím vám může pomoct i tepelné čerpadlo. Na trhu ale naleznete velké množství čerpadel. V tomto článku vám tedy ukážeme tu nejlepší možnou alternativu – čerpadlo vzduch/voda.

Ušetříte desetitisíce

Tepelná čerpadla Hradec Králové patří mezi častou volbu u novostaveb. Nejčastěji pak zákazníci sahají po systému vzduch/voda. A není se čemu divit. Nabízí totiž celou řadu výhod, které potěší opravdu každého. První výhodou je jejich pořizovací cena. Ta je oproti jiným druhům čerpadel výrazně nižší, i přesto se dostanete na částku kolem sta tisíc korun. Na první pohled vysoká cena, oproti ostatním systémům ale ušetříte i desítky tisíc korun.

Jak jsme ale řekli, celý svět se snaží vycházet vstříc udržitelným energiím. I v Česku tedy naleznete zajímavý program, který vám pomůže ušetřit ještě více peněz. Jde o dotace, s nimiž dostanete zpět podstatnou část kupní ceny. Původní návratnost investice ve výši osmi procent ročně se tak jedinou žádostí může výrazně zvýšit.

Tichý společník

Tepelná čerpadla Pardubice vám zajistí maximální komfort bez toho, aniž byste museli něco dělat. Čerpadla totiž pracují s teplotou venkovního vzduchu, na jejímž základě pak vytápějí váš dům. Jeho výkon je zpravidla velmi vysoký a stabilní. Systém navíc nepotřebuje speciální umístění. Nemusíte mu tedy vytvářet novou místnost ve vašem domě nebo se na jeho instalaci nějak výrazně připravovat.

Systém fungující na tomto principu je velice spolehlivý. Málokdy se stává, že by vypověděl službu dříve než za několik let. Tepelné čerpadlo se tedy stane vašim tichým společníkem, který se postará o pohodlnou teplotu ve vašem domě. Bez hluku a dodatečných nákladů.