Překvapte děti novým botníkem, na kterém se dá i sedět

Také vám děti přiběhnou domů, s trochou štěstí se zují a nahází boty do kouta předsíně, tak aby se neřeklo, a užuž se hrnou do kuchyně pro něco na zub. Jak děti přimět, aby se zouvaly civilizovaně a boty si samozřejmostí uklízely do police, skříně nebo botníku? Botník by měl být pro děti přístupný, dítka by do regálů měla dosáhnout a všechna obuv by se do něj měla pohodlně vejít. Aby se botník nestal pouhým odkladištěm, kde budou bačkory, holínky a tenisky naházeny bez ladu a skladu.

Kombinace botníku a pohodlné sedačky

Ideálním řešením, které nezabírá místo, je sedací botník, jenž kombinuje skříň na obuv se sedacím prostorem. Takový botník využijí jak neposedné děti, kterým třeba zavazování tkaniček nebo samotné nazouvání botiček ještě dělá obtíže, tak i znavení rodiče nebo hlídací babička či dědeček. Sedací botník si podle dispozic předsíně můžete vybrat z více typologií. Všechny jsou vybaveny příjemnými sedáky, které přesně zapadnou do vymezeného zvýšeného prostoru nad horní hranou skříňky.

Sedací botníky více typologií

Na sedací lavici se vejde jeden nebo dva sedáky světlé barvy, botník je buď s výklopným prostorem, anebo s otevíracími dvířky, za nimiž se ukrývají prostorné police na boty. Do výklopných i běžných polic se pohodlně vejdou malé botky i kozačky. Sedáky jsou vyrobeny z kvalitní koženky, nebo jsou čalouněné. Záleží na typu botníku, který si vyberete. Všechny sedáky se výtečně udržují, neboť nesají vodu a stačí je jenom otřít houbičkou či hadříkem.

Rozmanité dekory korpusu a barvy sedáků

Sedací botník je vyroben z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky s melaminovou fólií. Podle vzorníku, jenž je k nahlédnutí na webu dona-shop.cz, si zákazníci mohou zvolit strukturu povrchu dle vlastního přání. Korpus botníku může tvořit dub, javor, buk, olše, calvados, ořech i mahagon. Rovněž odstíny koženkového potahu jsou volitelné, avizovány jsou bílý odstín, olše, calvados, hnědá i šedá barva.