Tepelné čerpadlo šetří vaše peníze i životní prostředí

Pořízení tepelného čerpadla do domácnosti je krokem, který se vám může vyplatit z mnoha důvodů. K tomu, abyste s ním byli jako majitelé rodinného domu spokojeni, je ale zapotřebí zvolit kvalitní produkt. Moderní tepelná čerpadla značky Alpha-Inno Tec tuto podmínku jednoznačně splňují.

Jaké jsou výhody čerpadel?

Ať už zvolíte tepelné čerpadlo vzduch voda, případně jinou variantu, můžete se těšit na snížení spotřeby energií a tím pádem i na nižší náklady za provoz domácnosti. Je to jednoduché. Čerpadlo si totiž bere energii potřebnou pro vytápění místností a ohřev vody z přírodních zdrojů. V případě, že si například pořídíte tepelné čerpadlo země voda, získává toto zařízení teplo z okolní zeminy, a to obvykle pomocí vrtu.

Možnosti využití

S výkonným tepelným čerpadlem se dá bez problémů vytápět celý rodinný dům. Zařízení stačí napojit na otopnou soustavu, tedy radiátory či třeba podlahové vytápění. Kromě toho může ohřívat i pitnou a užitkovou vodu v domácnosti.

Prodejce špičkových německých čerpadel

Velkou předností moderních tepelných čerpadel je fakt, že nikterak neznečišťují životní prostředí. Jedná se o vysoce ekologická zařízení, což oceníte nejen vy samotní jako uživatelé, ale i vaše okolí.

Zmíněná německá tepelná čerpadla značky Alpha-Inno Tec prodává v tuzemsku společnost Solarex. Dodávky, montáže a servis provádí zejména v Praze a Plzni, dále pak například v Lounech, Chomutově, Rakovníku a okolí. Firma je členem Asociace pro využití tepelných čerpadel. Má více než 10 let zkušeností. Kromě samotných dodávek systémů poskytuje i kompletní projektovou přípravu. Prodává nejen tepelná čerpadla, ale také klimatizace a kotle na uhlí Benekov, které rovněž jako majitelé rodinného domu náležitě oceníte vzhledem k jejich vysoké účinnosti.