Tipy na moderní dětské pokoje v roce 2022

Vytvořte pro vaše dítě dokonalý prostor pro hraní, odpočívání a vzdělávání. Vyberte pokoj snů, ve kterém bude každé dítě rozvíjet svou fantazii, kreativitu a pohodlně se vzdělávat. Sledujte tipy na moderní dětské pokoje.

Vytvořit dítěti pokoj, ve kterém se bude cítit pohodlně, může být někdy náročné. Na trhu najdete spoustu barevných kombinací, nábytku v pohádkovém designu i zajímavých doplňků, které by dítěti zpříjemnily například přípravu do školy. Nejen dospělí, ale také malé ratolesti by měly mít kvalitní nábytek, který s nimi bude růst do dospělosti.

Moderní dětský pokoj by měl být rozdělen na tři zóny – oddechový, vzdělávací a zábavný. V celém dětském pokoji se zaměřte na barvy. Měli dítě spíše uklidňovat a vyvolávat kreativní myšlení než rozrušovat. Sáhněte proto po oblíbené krémové, smetanové, pastelové. Nepostradatelnou součástí každého pokoje jsou také doplňky. Pozornost věnujte koberci, dekám, polštářům a dalším prvkům, které by mohly zútulnit dětský koutek.

Dětský nábytek na více let

Největší pozornost by měla být věnována nábytku. Dětský nábytek je nejdůležitějším kouskem a doplňkem celého pokoje. Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, proto sahá po bezpečném, zdravotně nezávadném a pěkném nábytku. Obsahovat by měl kvalitní dětskou postel, komodu do které můžete pokládat všechny dětské věci, regál na hračky. Ve studentském pokoji je součástí psací stůl, knihovna a police na knihy.

Pro ty, kterým navrhování dětského pokoje dělá problém, je výborným pomocníkem hotový sestavený pokoj. Na drevko.cz naleznete kompletní dětské pokoje, ve kterých se nachází vše co potřebuje vaše ratolest. Pokud hledáte pokoj pro miminka, žáky i teenagery, vše najdete na jednom místě. Velmi oblíbeným je dětský pokoj Noimi. Jedná se o jednoduchý dětský pokoj v příjemných barvách, ve kterém najdete postýlku, komodu, skříň či regál. Studentský pokoj Iga v bílé barvě a minimalistickém stylu obsahuje dětskou postel 90×200, psací stůl, skříň, polici a komodu.

Pokud hledáte dětský pokoj pro kluka, sáhněte po dětském pokoji Mobi C. Elegantní bílá barva v kombinaci s modrou vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru pro vzdělávání i zábavu. V nabídce najdete také dívčí dětské pokoje, ve kterých budou malé i velké princezny rozvíjet své kreativní myšlení a fantazii.

Dětský nábytek vydrží je trvanlivý a odolný vůči poškození. Je vyroben z kvalitních materiálů a povrchová úprava použita bez škodlivých látek. Nábytek se hodí do menších i větších dětských pokojů, pro miminka i teenagery. Je důležité vybírat takový dětský nábytek, který vydrží dítěti léta a bude moderní io několik let. Tím dokážete ušetřit svoji peněženku a dítěti poskytnout pohodlný prostor pro každodenní trávení času v jeho království.