Vánoční osvětlení si lze i naprogramovat

Pokud si chcete letošní vánoční atmosféru opravdu užít, zkuste si svou světelnou výzdobu rovnou naprogramovat. Můžete si zvolit typ světelného efektu, který se právě vám nejvíce líbí. Nemusíte být odkázáni jen na jeden typ efektu.

Vaše bílé led diody mohou blikat, můžete si na osvětlení i na vašem stromečku zadat světelný efekt, kdy se vám budou led diody pomalu rozsvěcovat a následně zhasínat. Efektové vánoční osvětlení vám dá možnost volby, kterou jistě oceníte. Na mnoha osvětleních si lze zvolit i 8 různých programů. LED diody zatavené průhledným, čirým plastem vydávají jasné, přirozené světlo a výsledná barva je velmi příjemná. Vánoční svítidla s efekty se hodí pro vnitřní, ale i venkovní použití.

LED vánoční osvětlení

Pokud si zvolíte LED vánoční osvětlení, světelné řetězy a různá vánoční svítidla i dekorace představují moderní a úsporné osvětlení. Vánoční svítidla často umožňují volbu programu svícení. Venkovní LED diody usazené pod čirým plastem mají vliv na kvalitu i intenzitu světla a spotřeba elektřiny je až neskutečně nízká, asi kolem 5W. I když budete svítit nepřetržitě po celé vánoční svátky, vaše spotřeba elektrické energie bude opravdu zanedbatelná. Navíc mají LED diody dlouhou životnost svícení a jsou bezpečné. LED vánoční osvětlení venkovní je odolné proti vlhku a vodě.

Připravte se na adventní čas

Během prosince máme již obvykle na všechny přípravy dost málo času. Pečeme cukroví, horečně uklízíme, sháníme pro všechny dárky a občas si taky chceme atmosféru užít a odpočinout si. Při použití LED osvětlení bude navozena ta pravá domácí atmosféra plná světel. Svítící LED diody mají dlouhou životnost a běžně udávanou až 100 000 hodin. Nepořizujete si je tedy jen na pouhé dva roky, jako běžné žárovičky z tržnice. Finančně se vám investice do kvalitního osvětlení rozhodně vyplatí. Ekologické LED vánoční osvětlení bílé splňuje požadované normy a je schváleno pro použití v EU. Je vhodné pro soukromé i firemní použití. S ním si krásně ozdobíte zahradu i okolí svého domu, chalupy, chaty, ale i obchodu, školy, restaurace nebo sídla firmy.