Vybíráme zahradní lehátka a automatický zavlažovací systém  

Rozhodně nekupujte nejnovější styly, aniž byste nejprve zkontrolovali kvalitu. Věnujte pozornost tomu, jak jsou zahradní lehátka postavené a z jakých materiálů.  Než se pustíte do objednávky, změřte volné místo. Typ nábytku závisí na množství volného venkovního prostoru, který máte k dispozici.  Zvažte, jaké kusy nábytku potřebujete, zahradní lehátka nejsou všechno. Také je důležité, aby každý koupený venkovní nábytek byl založen na potřebách vaší rodiny a na tom, jak využíváte svůj venkovní prostor. Například, pokud chcete relaxovat s knihou, pak pohodlí je nejdůležitější, takže volte pohodlné zahradní lehátko, pokud ovšem rádi se svými kamarády hrajete karty, objednejte si pevný stůl a židle.

Více času na zábavu – automatický zavlažovací systém

Moderní automatický zavlažovací systém – existují tři hlavní typy zavlažování: kropení, podzemní, kapání. Kropné zavlažování – tento systém automatického zavlažování je velmi jednoduchý – voda je dodávána po kapkách z potrubí položených podél rostlin. To lze provést vlastními silami nebo koupit hotový výrobek – se všemi přípojkami a časovým spínačem pro nastavení. Připojte ho k nádrži s vodou a potrubí položte přes skleník u vchodu. V tomto hlavním potrubí jsou otvory umístěny každých 30 cm. Prostřednictvím nich proudí voda přímo pod kořeny rostlin. Potrubí může být částečně umístěno v zemi – pouze plochy s otvory zůstávají na povrchu. Pokud systém postavíte sami, pak věnujte pozornost materiálům potrubí – používejte kov nebo plast, aby nedošlo k jejich brzkému poškození.

Pohádkové zahradní sochy

Milujete pohádky? Tak si pořiďte zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou od řezbáře Sibery. Jsou krásné a cenově přístupné. Mistr je schopen splnit každé vaše přání. Chcete sochy Moai – není problém. Toužíte po nějakém nestandartním kusu nábytku?  Stačí kontaktovat truhláře Siberu a je hotovo.