Xfer je spolehlivý velkoobchod s oblečením a dalším textilem

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý velkoobchod s textilem a různým oblečením, na které si necháte natisknout třeba i logo vaší společnosti, pak se vám nabízí Xfer. Disponuje vskutku širokým sortimentem produktů, takže na jednom místě zakoupíte jak trička a mikiny, tak i bundy či pracovní oděvy. Xfer si navíc zakládá na tom, aby bylo nabízené oblečení z kvalitních materiálů.

Velkou výhodou je, že vám nabízí velkoobchod textil různého charakteru. Potřebujete oblečení pro své zaměstnance? Vytvořili jste si merch a sháníte dodavatele oblečení? V obou případech v tomto velkoobchodě nepřijdete zkrátka. Nabízí vám možnost potisku i výšivky na trička a je jen na vás, jestli se bude jednat o logo, nebo jiný grafický návrh.

Služby, které Xfer poskytuje

Xfer není obyčejný velkoobchod s textilem, takových najdete spoustu. Přidanou hodnotou tohoto dodavatele je celá řada doprovodných služeb.

Potisk a výšivka

V případě potřeby si můžete nechat natisknout na oblečení logo i jinou grafiku. Xfer navíc umožňuje potisky hned několika technologiemi – sítotiskem i digitálním potiskem. Další možností je nažehlování. Všechny zmíněné technologie jsou prověřené a výsledek je kvalitní i odolný, takže se nemusíte bát, že by se po prvním vyprání grafika zničila.

Zakázková výroba

Pro specifické požadavky nabízí Xfer zakázkovou výrobu na míru. Zvolit si tak můžete materiál, druh úpletu, střih, barvu a další parametry. Obdržíte cenovou nabídku a termín dodání, a pak se Xfer po potvrzení z vaší strany pustí do výroby.

Jestliže si chcete prohlédnout sortiment, jděte na webovou stránku https://www.xfer.cz, kde najdete všechno potřebné. Pozor, objednávat si mohou jen firmy. Jedná se o velkoobchod, nikoliv o klasický internetový obchod pro koncové uživatele.