Zátěžový koberec a zátěžové PVC do komerčních prostor

Každý, kdo vybírá podlahovou krytinu, musí v prvé řadě správně zohlednit účel prostoru, pro který bude používán. Je třeba přesně specifikovat veškeré nároky, které budou z tohoto hlediska na prostor či místnosti kladeny. Určitě souhlasíte, že podlahové krytiny v interiérech domácností (plovoucí vinylové podlahy) mají odlišné požadavky než podlahoviny v komerčních prostorách (zátěžový koberec, zátěžové PVC). Komerční prostory potřebují podlahové krytiny odolné vůči otěru. Mohou se lišit také požadavky na vzhled.

Zámkové vinylové podlahy do vašeho interiéru

Pokud si do svého domova zvolíte zámkové vinylové podlahy neboli plovoucí vinylové podlahy, nebudete mít problém sladit podlahu s interiérem místností. Navíc jsou vinylové podlahy Praha velmi vhodné i pro podlahové vytápění. Jsou odolné proti vlhkosti a mají antibakteriální ochranu. Budete s nimi proto spokojení i v koupelně. Trendem dnešní doby jsou i kamenné koberce.

Terasová prkna WPC na terasu či do okolí bazénu

Jakmile má člověk vyřešený interiér, pospíchá pracovat na exteriéru. Upravit cestičky na zahradě, položit podlahu na terase. … Existuje spousta podlahových krytin a materiálů, kterými toho lze docílit. My se dnes podíváme na terasová prkna WPC, které nabízí společnost J&J Renova. Terasové prkno WPC vás sice bude stát trošku více peněz, ale vyšší pořizovací náklady se vám rozhodně vrátí, a to už v horizontu pěti let užívání. Porovnání je uděláno s tvrdým exotickým dřevem. Dřevo totiž musíte brousit, natírat či jinak ošetřovat. Přitom WPC terasy jsou v mnohých ohledech dokonce uživatelský příjemnější než prosté dřevo. Stačí, když se po WPC terase projdete. Protože terasové prkno WPC obsahuje polymery, nebude klouzat ani po dešti. Navíc chůze po něm je velmi příjemná.