Žijte ve městě obklopeni přírodou

Máte představu, jak by měl vypadat váš ideální domov? Pokud je jím moderní vila obklopená přírodou, v klidném prostředí a v blízkosti civilizace, váš sen se může stát skutečností.

Velká Chuchle

Věděli jste, že si můžete vychutnat výhod života ve městě i na vesnici? Ve Velké Chuchli to není problém. Jde o atraktivní lokalitu v Praze, jež se nachází na jihozápadním okraji města na levém břehu Vltavy. Výjimečná je tím, že jsou její obyvatelé v přímém kontaktu s přírodou a současně mají výborné spojení s vnitřní částí Prahy.

Panorama Velké Chuchle. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/panorama/

Co dalšího ještě nabízí Velká Chuchle? Například řadu obchodů, mateřskou a základní školu, lékaře, veterinární ambulanci a mnoho dalšího. Oblast je známá i pro dostihové závodiště s více než stoletou tradicí. O nedělních odpoledních tak můžete sledovat závod, povozit děti na ponících nebo navštívit klub “Hříbátka,” jenž nabízí pohybové i umělecké aktivity.

I takto může vybadat interiér vašeho domova. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/luxusni-vily-a-domy

Luxusní vily v Praze

Jak vypadají luxusní vily a domy ve Velké Chuchli? Jde o patrové novostavby s terasou, prostornou zahradou a garážovým stání. Vybírat můžete z několika dispozic (4.kk, 5+kk, 6xkk, 7+kk & 1+kk). Pozemek je ohraničen pletivovým plotem, jenž lemují habrové keře směrem do ulice. Pro přesnou představu se můžete přijet podívat do vzorové vily a získat tak správný dojem.

Zalíbilo se vám bydlení ve Velké Chuchli? Zařaďte se mezi šťastné rodiny, jež Velkou Chuchli obývají a užívejte si života plnými doušky!