Barevná vířivka musí ladit se svým okolím

Zvažujete koupi vířivky? Myslíte si, že její barva musí být pouze bílá nebo šedá? Dnes tomu tak už dávno není. Existuje několik možností barevných variací opláštění, skeletu i termického krytu. Vaše nová vířivka se tak může stát kontrastní součástí svého okolí. Než se k tomuto kroku odhodláte, tedy k tomu, pořídit si vířivku vyvedenou barevně, dobře si jednotlivé detaily a prvky promyslete. Rovnováha mezi barvami musí být naprosto dokonalá, jinak nemusí být celkový dojem příliš valný.

Vířivka – záležitost pro každodenní relax

Ať už se rozhodnete pro venkovní vířivku nebo americkou vířivku umístěnou v interiéru, získáte užitečného pomocníka pro každodenní relax. Relax se tak stane součástí vašeho života a vířivka vkusnou a stylovou součástí zahrady (vířivky venkovní), terasy nebo interiéru (luxusní vířivé vany).

Vířivku i vodu v ní udržujte hygienicky čistou

Řekněme, že už máte vířivou vanu doma a těšíte se na její pravidelné používání. Aby byla koupel ve vířivce dokonalá, je třeba pamatovat na precizní hygienu. Především na to, že je třeba udržovat zdravou a čistou vodu. Určitě víte, nebo alespoň tušíte, že hygienická náročnost vody je tím vyšší, čím vyšší je teplota vody ve vířivce. Ve vířivých vanách je třeba pravidelně sledovat pH vody, provádět dezinfekci vody a také sledovat alkalitu vody. Alkalita vody vyjadřuje, nakolik je voda tvrdá. Vždy tedy nejdříve měřte alkalitu, poté zjišťujete pH. Teprve nakonec provádějte širokospektrální dezinfekci, nejlépe na bezchlorové bázi.

Přítelkyně na celý život

Pokud o koupi luxusní vířivky, americké vířivé vany nebo dokonce Swim Spa teprve uvažujete, pokud máte některý sortiment přímo v merku, ale nejste si svým rozhodnutím úplně jistí, potom navštivte showroom, vše si pořádně prohlédněte, a hlavně se poraďte. Je to velmi důležité. Jakmile si totiž jednou vířivou vanu koupíte, může vám sloužit po celý život.