Betonový plot?

Chystáte-li se i vy opatřit váš dům plotem, možná vás překvapí, že byste chtěli mít kolem domu betonový plot. Betonové oplocení je velmi estetické, ovšem jen pouhý název nebudí moc důvěry. Většina spotřebitelů se bojí, zda nebude betonový plot příliš připomínat vězeňskou zeď. Ti, kteří již betonový plot viděli, vědí, že jde o vysoce dekorativní oplocení, u kterého si můžete vybrat dekor, barvu, tvar a velikost.

Proč se bude i k vašemu domu hodit

Betonový plot je snadnou volbou, když se na něj podíváte, je vám na první pohled jasné, že se jedná o masivní plot silné konstrukce, který vydrží. Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který propůjčuje plotu velkou odolnost a pevnost. Díky tomu má velmi dlouhou životnost, která dosahuje několika desítek let. Nemusíte se bát, že by se vám betonový plot začal rozpadat po dvou letech. Betonový plot vám dodá také chybějící pocit bezpečí a bude střežit vaše soukromí i váš majetek.

Co se týká vzhledu, betonové ploty jsou velmi elegantním řešením pro každý dům. Navštívíte-li Betonovéploty.net, naleznete velký výběr různých dekorů a také barev betonového plotu. To vám poskytuje velký manévrovací prostor pro výběr té nejlepší kombinace. Nejoblíbenější je určitě dekor štípaného kamene, pozadu ale nezůstávají ani cihličky. V případě oboustranného betonového plotu je z jedné strany oplocení vybaveno reliéfním dekorem štípaného kamene, ze strany druhé naleznete plochý vzor skládaného kamene. Takový plot je potom dekorativní při pohledu ze zahrady i z ulice. Betonové ploty se vyrábí s nejrůznějším tvarem zakončení, můžete mít plot rovný, do oblouku, s ozdobnou mřížkou nebo můžete využít možnosti mít skutečně netradiční oplocení, které kombinuje dekorovaný beton s dřevěnými latěmi.