Bydlete na lehko s Ikeou

Pokud patříte mezi osoby, které se neustále někam stěhují a mají všechny své věci sbalené v jednom ranečku, popřípadě pokud máte nutkání neustále přestavovat nábytek ve vašem pokoji, právě pro vás je ideální novinka od Ikei, která vám pomůže bydlet skutečně nalehko.

VEBERÖD

Toto složité jméno ukrývá nový nápad od Ikei, který vychází vstříc osobám, které jsou neustále v pohybu i se svým nábytkem. Ikea totiž navrhla nábytek, který je naprosto minimalistický, a je možné jej na sebe naskládat tak, že během stěhování zabere co možná nejméně místa a je velmi jednoduché jej přenášet.

Nechybí nic

Celý systém je vymyšlen tak chytře, že v pokoji nechybí vůbec nic. V celém systému naleznete lampu, umělou květinu, obal na oblečení, stoličku, polštář a koberec, konferenční stolek, pohovku, paravan s botníkem a psací stůl. Výhodou celého tohoto setu je možnost poskládání celého systému do minimalistické krychle, kterou je pak možné celou rozložit a nábytek poskládat tak kam potřebujeme.

Hodí se kamkoliv

Velkou výhodou tohoto nábytku je i to, že je designově navržen tak, aby se hodil v podstatě do jakéhokoliv interiéru. Vše je minimalistické a přírodními barvami, které nikterak nebijí do očí a hodí se ke všem možným materiálům dekoracím.

Praktičnost nadevše

Co je na tomto systémů, však vůbec nejpůsobivější je praktičnost všech prvků této nábytkové sestavy. Například paravan je paravánem, věšákem a dokonce i botníkem v jednom. Stejný je i gauč, který je zároveň i knihovnou a postelí. Veškeré nábytkové díly jsou navíc velice levné a tak získáte kompletně zařízený pokoj za cenu pod 18 tisíc. Ideální volba pro mladé začínající páry, studenty, nebo osoby, které se neustále někam stěhují a nemají peněž nazbyt.