Byt jako osobní pokladnička

Investovat do svého se vždycky vyplatí. Chcete-li výhodně uložit své peníze nebo potřebujete nové bydlení, nákup nemovitosti je tou nejlepší variantou, jak se zabezpečit. Nákup nemovitosti vám přinese větší výnosy než banky a hlavně neztrácí na hodnotě.

Nové byty na Praze 10 jsou ideálním cílem, kam své peníze uložit. Díky své skvělé logistické poloze a zároveň blízkosti zeleně se Malešický Háj stává lukrativní parcelou, na které vyrostlo 107 exkluzivních bytů v pěti samostatných domech. Projekt je určen především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody.

Od garsoniér po penthousy

Byty v Praze v Malešicích jsou určeny prioritně pro mladou generaci a rodiny s dětmi. Domov je místo, kam se vždy budete rádi vracet. A proto stojí za to si ho vybrat precizně. V nabídce jsou byty 1+kk až 5+kk s výhledem do Malešického lesa.

Vybírejte bytové jednotky od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Aby vám byt říkal „pane“

Malešický Háj znázorňuje minimalistická architektura, přírodní materiály, promyšlené funkční dispozice. Osobitá čistá krása prostoru, ve kterém se snoubí obsah i forma, kde nic nechybí, nic nepřebývá. Jednoduše dokonalost.

A ta může být vaše právě teď. Stačí si udělat předběžnou rezervaci, zajistit si financování, v případě potřeby využít hypotéku Hyposervis Consulting a pak už vám bude říkat nový byt „pane“. Záleží už jen na vás, zda ho využijete k vlastnímu bydlení nebo ho budete pronajímat na kšeft. V tom případě se vám pak počáteční investice vrátí dvakrát rychleji.