Dřevostavby, moderní bydlení pro každého

Plánujete-li stavbu rodinného domku, seznamte se s nabídkou společnosti Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Ve vzorkovně v Olomouci se můžete prohlédnout nejrůznější typizované dřevostavby, stejně tak v katalozích firmy.

Kromě typizovaných staveb vám společnost Dřevostavby Olomouc může postavit i vámi navržený rodinný dům. Stavby montovaných dřevostaveb jsou prováděny na klíč. Samozřejmou službou je komplexní servis, odborná pomoc a poradenství v rámci celé republiky. Jelikož si firma zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, snaží se vždy a pro každého nalézt optimální řešení.

Výhody dřevostavby

Dřevostavba má celou řadu výhod oproti klasickým stavbám. Na prvním místě je to rychlost výstavby daná tím, že konstrukce se vyrobí v hale společnosti, doveze na místo určení a zde smontuje. Celá stavba má velice nízkou hmotnost, takže je vhodná i do svažitého terénu. Přes nízkou hmotnost je pozoruhodná vysoká protipožární odolnost pláště objektu.

MODERN10

Cena dřevostavby se snižuje díky velice nízké energetické náročnosti na výstavbu a zpracování materiálů. Minimální nároky na energie jsou také při vytápění domu. Nové bydlení si tak pořídíte v porovnání se standardními stavbami mnohem rychleji a levněji, stejně tak i případnou rekonstrukci, kdy stačí vyměnit pouze poškozené či opotřebované díly za nové, či jejich pomocí objekt rozšířit o další prostory. V neposlední řadě mají dřevostavby statickou bezpečnost při otřesech a dokonce při zemětřesení.

Typy dřevostaveb

Levné dřevostavby Olomouc jsou jak domky v klasickém, tak moderním stylu. Ve spolupráci s architektem si můžete zrealizovat své sny a navrhnout vlastní řešení domu. Na první pohled dřevostavbu nerozeznáte od standardního domu postaveného z cihel, prefabrikovaných tvárnic či jiného materiálu. Předností dřevostaveb je vyloučení jakýchkoliv škodlivin a vysoká míra tepelné i protihlukové izolace.