Hledáte klid a moderní bydlení? Obojí najdete ve Velké Chuchli

Chcete se usadit na okraji Prahy a hledáte zajímavé místo k bydlení? K atraktivním destinacím patří například Velká Chuchle, která je oficiálně součástí Prahy 5.

Tato obec se nachází na jihozápadě hlavního města na levém břehu Vltavy. Chuchli míjíte například v případě, že míříte ze Smíchova na Zbraslav a do Vraného nad Vltavou nebo když se chcete po Pražském okruhu dostat na D1 nebo naopak na Plzeň či Letiště Václava Havla.

Vyzkoušejte ubytování na zámku

Klidné bydlení

Samotná městská část ale nabízí klidné a příjemné bydlení. Na severovýchodě je obklopena Chuchelským hájem, takže není nic jednoduššího než vyrazit na krátkou příjemnou procházku do lesa.

Podél Vltavy navíc vede cyklostezka, takže se můžete projet například do blízkého Radotína nebo jednoduše relaxovat u vody. Nedaleko Chuchle se nachází i malebný soutok Vltavy a Berounky.

Vychutnejte si výhled

A kde se v samotné Chuchli usadit? Luxusní bydlení nabízí například nově vznikající rezidenční čtvrť Vily Chuchle. Jak už napovídá název, jedná se o vilový resort – v současné době je jeho součástí více než třicet moderních vil.

Všechny tyto vily jsou patrové, většina z nich má prostornou terasu, ze které si lze užívat výhled na pravý břeh Vltavy. Vybírat si můžete z několika dispozic, záleží na tom, jak je vaše rodina velká a jestli budete mít zájem o jedno či vícegenerační bydlení.