Hledáte půjčovnu dodávek vybavenou kvalitními vozy?

Každý z nás, občas potřebuje větší automobil na převoz osobních věcí nebo nábytku. Když se vaše dodávka pokazí, potřebujete jí rychle nahradit. Půjčovna dodávek http://pujcovna-dodavek.net je ta nejlepší volba. Nabízí krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tun.

Sídlo společnosti je na Obchodní ulici v Praze 9. Navštěvují nás i zákazníci z širokého okolí.

Konkurenční výhody

Půjčovna dodávek nabízí mimořádnou nabídku vozů k zapůjčení. Mezi výhody této společnosti patří jejich otevírací doba, dodávku si můžete půjčit 7 dní v týdnu a to od 8 – 21 hodin. Tato doba je určena tak, aby vyhověla všem zákazníkům, kteří potřebují nutně zapůjčit vozidlo. Telefon je v nepřetržitém provozu, proto jsme ochotní se domluvit na zapůjčení kdykoliv. Rezervovat vozidlo si můžete také on-line na našich webových stránkách.

Lákavá je i velmi výhodná cena zapůjčení. Ať si vůz půjčujete na  pár dní nebo dlouhodobě. Jelikož nabízíme možnost využití reklamních ploch na našich vozidlech, můžeme nabízet ty nejlepší ceny na trhu.

Výbava dodávek

Půjčovna dodávek http://pujcovna-dodavek.net pečuje nejen o své zákazníky ale i o svůj vozový park, proto jsme schopni garantovat vozidla ve výborném stavu. Dodávky jsou vždy připravené a plně funkční, všechny vozy vlastní dálniční známku, která platí v České republice  a poslední třešničkou na dortu je nonstop asistenční služba, kterou nabízíme všem svým klientům.

Další výhoda je, že můžete po dobu zapůjčení bez poplatků parkovat na parkovišti přímo v půjčovně. Vaše osobní auto bude na bezpečném parkovišti po celou dobu zapůjčení.

Vozový park

Náš vozový park se pyšní dodávkami značky Ford. Nabízíme celkem 4 typy dodávek.

Více o našich dodávkách najdete na našich webových stránkách.

Služby půjčovny dodávek

Půjčovna se zaměřujena krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů. (do 3,5 t). Dodávky jsou k zapůjčení jak pro podnikatele, tak pro soukromé osoby na převoz nábytku, věcí a přístrojů. Podnikatelé využívají dodávky k podnikatelským záměrům. Mohou si zapůjčit dodávky jako náhradu za vlastní poškozené vozidlo, nebo na dlouhodobé zapůjčení ke své podnikatelské činnosti.

Ceník půjčovny dodávek

Čím delší bude Váš pronájem, tím výhodnější bude celková sazba. Vratná kauce je 5000 Kč. Pohonné hmoty nejsou v ceně pronájmu. Při překročení limitu najetých kilometrů, je vyměřen dodatečný poplatek ve výši 3 Kč/Km. Pro podnikatele nabízíme platbu na bankovní účet podle pokynů fakturace.