Hodně štěstí, zdraví! – plakáty pro děti  v narozeninové aranžaci

Pro každé dítě jsou narozeniny, s výjimkou Vánoc, které jsou nabité dárky,  nejdůležitějším dnem v roce. Stojí tedy za to postarat se, aby v každém byť sebemenším ohledu byla jeho oslava naprosto výjimečná. Pozvaní přátelé, sladkosti na stole a vzpomínkové předměty jsou samozřejmě základem. Ale proč nejít ještě o krok dál a neproměnit pokoj naší ratolesti na krajinu skutečného oslavence? Balónky, konfety, dekorační plakáty pro děti – nechte se unést fantazií a vykouzlete aranžaci, která nadchne Vaše děcko!

Zámek princezny nebo závodní dráha?

Zřejmě každá malá holčička touží po tom, aby se stala princeznou, bydlela v překrásném paláci se zlatými komnatami a ve volné chvíli česala hřívu svého báječného poníka. A v jednom konkrétním dni v roce můžete způsobit, že se jí přání splní. Díky vhodné aranžaci pokoje proměníte její ložnici v opravdový královský sál. Nejrychlejším řešením jsou barevné dětské plakáty. Vyhledejte takové, které zobrazují nádherný hrad nebo zámek obklopený zahradami. Skvěle budou vypadat také zobrazení diadémů, koruny nebo žezla, stejně jako obrazy pro děti s rozkošnými princeznami Walta Disneyho. Aby celek získal královskou atmosféru, zajistěte si také drobné šlechtické akcenty i do předsíně, kuchyně či koupelny.

A o čem sní naopak malí rošťáci? O rychlých sportovních autech a předjíždění na závodní dráze! Jestli naplníte pokoj svého syna motoristickými prvky a dovolíte mu, aby se cítil, jako by už měl řidičský průkaz, dáte mu ten nejlepší narozeninový dárek. Plakáty pro děti zobrazující super rychlé modely aut, nejznámější závodní dráhy nebo charakteristické černobílé šachovnicové vlajky mu umožní, aby se ocitl doslova uprostřed závodu Formule 1.

Zábava s leitmotivem                    

Děti milují, když se mohou převléknout a vtělit se do různých postav. Narozeniny jsou k tomu nejlepší příležitostí, abyste připravili tématickou party v zábavných kostýmech. Dohodněte se se svou ratolestí na leitmotivu a oznamte ho pozvaným přátelům. Možností je skutečně nepřeberné množství. Jestliže Vaše děcko miluje „Piráty z Karibiku“ a mořskou atmosféru, připravte námořnickou oslavu a na zdi pověste obrazy pro děti s plachetnicemi nebo podmořskými tvory. Pokud touží po tom, aby se stal kosmonautem, oblékněte se do stříbrných skafandrů a proměňte pokoj v kosmickou galaxii. A jestli miluje divoká zvířata – převlékněte se za lvy, tygry, žirafy  nebo zebry. Abyste zdůraznili exotický charakter narozenin, zavěste v pokoji obrazy pro děti, které zobrazují nejen zvířata, ale také džungli, savanu nebo tropický prales. Díky tomu se děti budou cítit jako uprostřed divoké přírody.

Oblíbení hrdinové Vašeho děcka

Jestli má Vaše dítě oblíbenou pohádku nebo film pro děti, pak nemusíte složitě hledat inspiraci k přípravě narozeninové party. Pozvěte jeho zamilované hrdiny do pokoje díky vhodné aranžaci interiéru. Bez ohledu na to, zda jde o Medvídka Pú, Mickey Mouse, Malou mořskou vílu nebo o Lvího krále, obrazy pro děti Vám umožní doslova během pár chvil provést celkovou metamorfózu zařízení pokoje. V závislosti na metráži dětského pokoje se můžete rozhodnout pro jinou aranžaci. V prostorném interiéru budou skvěle vypadat dva nebo tři velké plakáty pro děti, jestliže však zařizujete malý pokoj, rozhodněte se pro několik menších zobrazení. K tomu je dobré vyhledat balónky nebo papírové kelímky a talířky s vhodným potiskem, tak aby byl výsledný efekt skutečně spektakulární.

Jednou ze základních předností, kterými jsou charakteristické dětské plakáty je to, že po narozeninách mohou zůstat v pokoji jako stálá dekorace místnosti, a dennodenně tak budou Vašemu dítěti připomínat báječnou narozeninovou oslavu. Můžete je také srolovat a schovat, abyste je použili zase příští rok. Konfety, balónky a papírová výzdoba skončí ve smetí, ale dobře vybrané dětské plakáty či obrazy budou Vaší ratolesti dělat radost mnohem, mnohem déle.