Jak správně modernizovat svou obec?

Postupná modernizace vaší obce s sebou přináší dříve nemyslitelné výhody. S každou další vychytávkou ušetříte desítky hodin práce ročně, snížíte své dlouhodobé výdaje a zdokonalíte chod svého města/vesnice. Jaké technologie jsou naprostý základ?

Inteligentní LED osvětlení

Pokud jste to doposud neudělali, rozhodně se zaměřte na inteligentní LED veřejné osvětlení. Jak zajisté víte, moderní LED světla dokážou svítit až o 80 % levněji než zastaralé konvenční žárovky. Zároveň je hravě překonávají i z hlediska životnosti – ta se pohybuje okolo 30 000–80 000 hodin. I malá obec tímto způsobem ušetří desítky tisíc korun ročně.

Inteligentní osvětlení však není jen o LED žárovkách. Velkým lákadlem je hlavně dálkové ovládání s pomocí šikovné počítačové/mobilní aplikace. Stačí jedno stisknutí tlačítka a vše nastavíte podle aktuálních potřeb.

Aplikace také umožňuje propojení se vzdáleným odpočtem elektrické energie, případně veřejným rozhlasem a dalšími důležitými funkcemi.

Jednoduchá instalace

Disponujete starými stožáry veřejného osvětlení a bojíte se jejich složité výměny? Pak se obraťte například na známé dodavatele ze společnosti Elmik.cz, kteří provedou jejich výměnu bez nutnosti výkopu a přítomnosti těžké techniky.

Zároveň vám rádi zpracují kompletní světelný projekt nových LED svítidel. Vypočítají jejich ideální výkon, provedou pasportizaci stávajícího osvětlení, a dokonce i zpracují veškeré podklady pro získání nejvyšších možných dotací. Pokud nechcete utrácet velké množství peněz najednou, umožní vám rozložení financování podle vašich přání.

Jak na to? Nejdříve si otevřete internetové stránky společnosti pod výše vloženými odkazy. Na nich najdete všechny důležité informace, stejně jako kontaktní údaje. Poté si necháte zpracovat nezávaznou nabídku a rozhodnete se.