Jak vypadá v Praze moderní bydlení?

Trendy v architektuře se neustále mění. Jak má vypadat skutečně moderní a trendy bydlení podle aktuálních architektonických trendů? Nejlépe na situaci reagují pražští developeři. Některé moderní developerské projekty na území našeho hlavního města splňují všechny požadavky. Jak má takové bydlení vypadat a co všechno by mělo splňovat? Na to se podíváme detailněji.

Moderní bydlení si prohlédneme na konkrétním příkladu

Ne všechny nové byty v Praze splňují požadavky na komfortní a moderní bydlení. Je třeba vybírat především projekty od zkušených developerů, které navrhly zkušená architektonická studia. Developerů, působících na pražském trhu je v současnosti hned několik. A ne všichni jsou dostatečně zkušení. Moderní developerský projekt si představíme na konkrétním příkladu. Na základě několika kritérií nás zaujal zejména projekt studia MS Architekti – rezidence Na Vackově.

bydletmoderne.cz_navackove_cz_01

Ideální lokalita a elegantní vzhled

První předností projektu Na Vackově je ideálně zvolená lokalita. Rezidence Na Vackově se nachází v městské části Praha 3, konkrétně na Žižkově. Jedná se o lokalitu, která je v posledních letech velmi vyhledávaná. Jaké jsou přednosti Prahy 3, se můžete podívat ZDE. V ulici Olgy Havlové vznikne v rámci tohoto projektu celkem 5 nových budov s 331 bytovými jednotkami.

Moderní pojetí projektu

Rezidence Na Vackově splňuje všechna kritéria moderní architektury, a to z vnější části i v interiérech. Vnější obal budov má spíše skromnější vzhled, čisté a rovné linie bez zbytečných okras. U každé bytové jednotky je součástí balkon, lodžie nebo předzahrádka. Při realizaci interiérů kladlo architektonické studio velký důraz především na vzdušnost interiérů a maximální přísun denního světla.

bydletmoderne.cz_navackove_cz_02

Bydlení pro každého

331 nových bytů v projektu bude nabízeno v dispozicích od skromnějších 1+kk až po prostorné 4+kk. Ideální velikost si tak může vybrat opravdu každý. Projekt je zasazen do místa s velkým množstvím zeleně a kompletní občanskou vybaveností. I přes všechny tyto přednosti, jsou byty v projektu Na Vackově v porovnání s konkurencí ještě velmi levné byty Praha 3.