Jaké nádobí se vám bude hodit na terase či zimní zahradě?

Terasy jsou v dnešní době zcela nepostradatelnou součástí moderních rodinných domů. Stále více domácností se také pouští do realizace zimních zahrad, kde si mohou užívat posezení v kontaktu s přírodou po celý rok. Na terasy a zimní zahrady patří elegantní zahradní nábytek, pochopitelně vhodné doplňky, ale také elegantní a kvalitní nádobí. Přeci jen se využívají pro společenské posezení, tak stylové nádobí nesmí chybět. A jaké druhy nádobí si pořídit?

Džbány pro studené a horké nápoje

Základním nádobím na terasu a zimním zahradu je džbán. Dá se využít na studené i horké nápoje. Čerstvá šťáva ze džbánu, domácí ledový čaj nebo domácí horký čaj z lesních plodů: jistě potěší každou návštěvu. Druhů džbánů jsou stovky a můžete je vybírat podle velikosti, materiálu, typu uzavírání nebo podle designu, tak aby se staly i vhodným doplňkem.

Jaké nádobí se vám bude hodit na terase či zimní zahradě?

Stylový džbán myDRINK 2.5 l od Tescomy

 

Výrobník sody přímo na terase

Máte rádi sodovky, ale nechcete neustále z terasy chodit domů si pro další láhev, která je stejně za pár minut teplá? Připravujte si sodovku vlastní. Stačí mít v rohu zimní zahrady připravený výrobník sody. Do něj jen vložit láhev s vodou a během pár sekund máte čistou, studenou a kvalitní sodovku. Nasycenost si navíc můžete regulovat sami. Jestli máte rádi jemně perlivou nebo hodně perlivou, je jen na vás. Moderní výrobníky sody mají jednoduchý a elegantní design a hodí se do každého prostoru.

 

Jaké nádobí se vám bude hodit na terase či zimní zahradě?

Výrobník sycených nápojů myDRINK

Jak poznat, že už je uvařená voda na kávu

Také jste zažili situaci, že jste si dali v rychlovarné konvici vařit vodu na kávu nebo na čaj, šli si sednout na terasu a na vodu jste zapomněli a museli ji dát vařit znovu? Jak se této situaci pro příště vyvarovat? Jednoduše. Místo rychlovarné konvice ohřívejte vodu v klasických čajnících. Klasické čajové konvice, které pískají, když se začne voda vařit, vás okamžitě upozorní, že je čas k zalití vašeho nápoje.