Jaké nádobí se vám bude hodit na terase či zimní zahradě?

Terasy jsou v dnešní době zcela nepostradatelnou součástí moderních rodinných domů. Stále více domácností se také pouští do realizace zimních zahrad, kde si mohou užívat posezení v kontaktu s přírodou po celý rok. Na terasy a zimní zahrady patří elegantní zahradní nábytek, pochopitelně vhodné doplňky, ale také elegantní a kvalitní nádobí. Přeci jen se využívají pro společenské posezení, tak stylové nádobí nesmí chybět. A jaké druhy nádobí si pořídit?

Džbány pro studené a horké nápoje

Základním nádobím na terasu a zimním zahradu je džbán. Dá se využít na studené i horké nápoje. Čerstvá šťáva ze džbánu, domácí ledový čaj nebo domácí horký čaj z lesních plodů: jistě potěší každou návštěvu. Druhů džbánů jsou stovky a můžete je vybírat podle velikosti, materiálu, typu uzavírání nebo podle designu, tak aby se staly i vhodným doplňkem.

Stylový džbán myDRINK 2.5 l od Tescomy

 

Výrobník sody přímo na terase

Máte rádi sodovky, ale nechcete neustále z terasy chodit domů si pro další láhev, která je stejně za pár minut teplá? Připravujte si sodovku vlastní. Stačí mít v rohu zimní zahrady připravený výrobník sody. Do něj jen vložit láhev s vodou a během pár sekund máte čistou, studenou a kvalitní sodovku. Nasycenost si navíc můžete regulovat sami. Jestli máte rádi jemně perlivou nebo hodně perlivou, je jen na vás. Moderní výrobníky sody mají jednoduchý a elegantní design a hodí se do každého prostoru.

 

Výrobník sycených nápojů myDRINK

Výrobník sycených nápojů myDRINK

Jak poznat, že už je uvařená voda na kávu

Také jste zažili situaci, že jste si dali v rychlovarné konvici vařit vodu na kávu nebo na čaj, šli si sednout na terasu a na vodu jste zapomněli a museli ji dát vařit znovu? Jak se této situaci pro příště vyvarovat? Jednoduše. Místo rychlovarné konvice ohřívejte vodu v klasických čajnících. Klasické čajové konvice, které pískají, když se začne voda vařit, vás okamžitě upozorní, že je čas k zalití vašeho nápoje.